Бібліотека маркетолога

Наукова бібліотека продовжує щотижневу рубрику «Бібліотека маркетолога» в рамках спільного з кафедрою маркетингу та медіакомунікацій ННІ БМ проєкту «Книжкова конвенція маркетологів».

316.77
Т 50
Тодорова, О. В. Інновації в комунікаціях. Інноваційний PR-інструментарій в соціальних комунікаціях сучасного бізнесу [Текст] : монографія / О. В. Тодорова. ‒ Київ : Інтерконтиненталь-Україна, 2015. ‒ 176 с. : рис., табл. ‒ Бібліогр.: с. 163-169 (145 назв). ‒ ISBN 978-966-9734-87-7

Анотація: У монографії представлена теорія і практика соціальних комунікацій, проаналізовано спектр традиційних та інноваційних PR-інструментів ‒ соціальні мережі, корпоративні сайти, соціальні медіа-релізи. Широко висвітлена теорія поколінь та новаторські концепції ‒ сторітелінг, доповнена реальність тощо.

Особлива цінність монографії ‒ кейси з практики компаній-лідерів сучасного бізнесу, в яких представлений комплекс PR-інструментів та найактуальніші комунікаційні стратегії. На конкретних прикладах проілюстровано, що конкуренція в бізнесі ведеться у двох часових проміжках: за перевагу над конкурентами на сьогодні і ‒ за майбутній розвиток. А майбутнє ‒ в інноваціях!

Монографія є першим в Україні комплексним науково-практичним дослідженням у сфері інноваційного PR-інструментарію в соціальних комунікаціях. Буде корисна широкій аудиторії: керівникам компаній, менеджерам з комунікацій сучасного бізнесу; PR-, HR- та маркетинг-менеджерам, спеціалістам у галузі соціальних комунікацій; викладачам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів.

Місце зберігання: Б. п. №3 (вул. Алчевських, 44)

Хештеги рубрики у Facebook #книжкова_конвенція_маркетологів #бібліотека_маркетолога_ХНТУСГ

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-04-12

Ткаченко, Оксана Володимирівна. Основи психології та етикет професійного спілкування в туризмі [Текст] : навч. посіб. / О. В.   Ткаченко, З. П. Зелінська ; Держ. проф. навч. закл. "Регіон. центр проф. освіти ресторан.-готел., комунал. госп-ва, торгівлі та дизайну". – Харків : Світ Книг, 2020. – 201 с. – Бібліогр.: с. 199-200

Бібліотека маркетолога

2021-04-07

Наукова бібліотека продовжує щотижневу рубрику «Бібліотека маркетолога» в рамках спільного з кафедрою маркетингу та медіакомунікацій ННІ БМ проєкту «Книжкова конвенція маркетологів»

Книга тижня

2021-04-05

Мальська, Марта Пилипівна. Організція та планування діяльності туристичних підприємств: теорія та практика [Текст] : навч. посіб. / М. П. Мальська, О. Ю. Бордун ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. – Київ : Центр учб. літ., 2020. – 248 с. : рис., табл. – Бібліогр.: с. 243-246

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка