Інформаційне забезпечення розвитку наукового та виробничого потенціалу країни патентними документами»: семінар-практикум

Шановні науковці! 19 листопада 2021 р з 10:00 до 12:30 ДНТБ України запрошує фахівців з  з патентно-інформаційної роботи долучитися до семінару-практикуму: “Інформаційне забезпечення розвитку наукового та виробничого потенціалу країни патентними документами”. З Програмою семінару-практикуму можна ознайомитися за посиланням: https://dntb.gov.ua/main-dntb/librarian-ua. Реєстрація відкрита до 17 листопада.

Семінар відбуватиметься на платформі Zoom Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму: https://docs.google.com/…/1QAMiwSlh6pXkC7zyo…/edit. Всі зареєстровані в ZOOM отримають посилання для участі в заході та матимуть можливість отримати електронний сертифікат.

Паралельно захід транслюватиметься на YouTube каналі на сторінці ДНТБ України. https://www.youtube.com/channel/UC8x2hmxf-RiJdeTsoh8ZJ5g

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка