Крокуйте до знань разом з Науковою бібліотекою!

З початком нового навчального року першокурсники ХНТУСГ ім. П. Василенка мали чудову нагоду – ближче познайомитися з Науковою бібліотекою університету. Вже багато років існує традиція проведення «Місячника першокурсника», який допомагає студентам 1-го курсу в адаптації до студентського життя та навчального процесу.

Вітаємо 430 першокурсників, які за три вересневі навчальні тижні стали користувачами Наукової бібліотеки!

У рамках Місячника першокурсники ознайомилися з правилами користування та інформацією про існуючі в Науковій бібліотеці систему обслуговування та про бібліотечно-інформаційні послуги.

Наукова бібліотека висловлює подяку дирекції ННІ ЕКТ за надану можливість проведення інформаційної години для студентів 1 курсу, на якій бібліотекарі ознайомили нових користувачів з переліком послуг, ресурсами Наукової бібліотеки: пошук та використання. Завдяки мультимедійному обладнанню та підключенням його до мережі Інтернет студенти мали можливість наочно побачити та самостійно здійснити зі своїх мобільних пристроїв алгоритм пошуку необхідної інформації в електронному каталозі.

Бібліотекарка І категорії Сьомак Т. І. запросила першокурсників стати членами читацького літературно-дозвіллєвого клубу "Слово".

«Місячник першокурсника» триває. Наукова бібліотека ‒ світ твоїх нових можливостей!

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

22 жовтня ‒ 85 років від дня народження Бориса Ілліча Олійника

2020-10-22

Український поет, перекладач, дійсний член НАН України, голова Українського фонду культури (1987-2017), Герой України (2005), почесний академік Академії мистецтв України Борис Ілліч Олійник народився 22 жовтня 1935 року

21 жовтня ‒ Міжнародний день академічної доброчесності

2020-10-21

21 жовтня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день академічної доброчесності. Українська наукова та освітня спільнота все більше звертається до питань академічної доброчесності та впровадження міжнародних академічних стандартів.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка