Круглий стіл «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь»

Заступниця директорки Наукової бібліотеки ХНТУСГ Рибальченко О. М. 21 листопада взяла  участь у круглому столі «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь», приуроченому до 90-річчя від дня заснування Харківської державної академії культури у межах міжнародної наукової конференції «Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку». У привітанні від імені колективу бібліотеки було відзначено, що історія ХДАК - це незмінно висока якість освіти, наявність традицій, колосальна наукова база, професіоналізм викладачів і  досвід видатних  випускників.

Бажаємо керівництву і всьому викладацькому складу Харківської державної академії культури великих успіхів у підготовці сучасних креативних фахівців,  студентам – нових досягнень у навчанні. Нехай придбані в академії глибокі знання допомагають його випускникам підкоряти найвищі професійні, життєві і кар'єрні вершини.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

До Дня науки в Україні

2021-05-10

Шановні викладачі, аспіранти,студенти! Запрошуємо на  відкриту онлайн лекцію "Культура академічної доброчесності", яка відбудеться 14.05.2021р. о 8-45

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка