Круглий стіл «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь»

Заступниця директорки Наукової бібліотеки ХНТУСГ Рибальченко О. М. 21 листопада взяла  участь у круглому столі «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь», приуроченому до 90-річчя від дня заснування Харківської державної академії культури у межах міжнародної наукової конференції «Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку». У привітанні від імені колективу бібліотеки було відзначено, що історія ХДАК - це незмінно висока якість освіти, наявність традицій, колосальна наукова база, професіоналізм викладачів і  досвід видатних  випускників.

Бажаємо керівництву і всьому викладацькому складу Харківської державної академії культури великих успіхів у підготовці сучасних креативних фахівців,  студентам – нових досягнень у навчанні. Нехай придбані в академії глибокі знання допомагають його випускникам підкоряти найвищі професійні, життєві і кар'єрні вершини.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Гра - конкурс «Я люблю Україну»

2019-12-06

Третього грудня 2019 року для першокурсників ННІ БМ була проведена гра-конкурс «Я люблю Україну». Організаторами цього заходу виступили постійні та надійні партнери: кафедра культурних універсалій і Наукова бібліотека за активної підтримки та сприяння дирекції ННІ БМ і профспілкового комітету ХНТУСГ.

День Збройних сил України

2019-12-04

6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку, суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Це свято відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Книга тижня

2019-12-02

Екологічна токсикологія [Текст] : навч. посіб. / В. К. Пузік [та ін.] ; Харків. нац. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва. – Харків : ХНАУ : Мачулін, 2016. – 352 с.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка