Круглий стіл «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь»

Заступниця директорки Наукової бібліотеки ХНТУСГ Рибальченко О. М. 21 листопада взяла  участь у круглому столі «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь», приуроченому до 90-річчя від дня заснування Харківської державної академії культури у межах міжнародної наукової конференції «Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку». У привітанні від імені колективу бібліотеки було відзначено, що історія ХДАК - це незмінно висока якість освіти, наявність традицій, колосальна наукова база, професіоналізм викладачів і  досвід видатних  випускників.

Бажаємо керівництву і всьому викладацькому складу Харківської державної академії культури великих успіхів у підготовці сучасних креативних фахівців,  студентам – нових досягнень у навчанні. Нехай придбані в академії глибокі знання допомагають його випускникам підкоряти найвищі професійні, життєві і кар'єрні вершини.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Від Маланки до Водохреща

2020-01-14

Новорічні свята тривають! Наукова бібліотека пропонує вам з 13 по 19 січня взяти участь у жартівливому дозвіллєвому вебквесті "Веселих новорічних свят"!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка