"Місячник першокурсника" стартував!

У рамках «Місячника першокурсника» з 2 вересня для студентів І курсу розпочалася видача комплектів підручників на 1-й семестр 2019-2020 навчального року. Наукова бібліотека гостинно і приязно відчиняє двері кожному першокурснику. Злагоджена робота, бездоганна чіткість запису і книговидачі забезпечена гарною організацією – жодних черг і метушні. Перед записом першокурсники отримали короткі настанови від бібліотечних фахівців щодо правил користування Науковою бібліотекою. Упродовж першого тижня до Наукової бібліотеки записано 185 студентів навчально-наукових інститутів: МСМ, ЕКТ, ПХВ і які вже наразі отримали комплекти підручників. Видача триває! На черзі першокурсники ННІ: БМ, ТС та факультету технологічних систем і логістики. Шановні першокурсники, необхідні вам підручники чекають на Вас! Усім студентам бажаємо цікавого й успішного навчання!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2019-09-16

Безпека життєдіяльності [Текст] : навч. посіб. / О. С. Полянський [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Харків : ПромАрт, 2019. - 318 с.

Публікаційна активність зростає

2019-09-13

Науковці ХНТУСГ гідно відповідають  викликам часу , підвищуючи рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес. Свідченням цьому є кількість публікацій дослідників у міжнародних наукових базах даних Scopus та Web of Science , яка постійно зростає. У 2019 році маємо 41 статтю, проіндексовану у Scopus та 20 – в Web of Science.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка