У рамках «Місячника першокурсника» з 2 вересня для студентів І курсу розпочалася видача комплектів підручників на 1-й семестр 2019-2020 навчального року. Наукова бібліотека гостинно і приязно відчиняє двері кожному першокурснику. Злагоджена робота, бездоганна чіткість запису і книговидачі забезпечена гарною організацією – жодних черг і метушні. Перед записом першокурсники отримали короткі настанови від бібліотечних фахівців щодо правил користування Науковою бібліотекою. Упродовж першого тижня до Наукової бібліотеки записано 185 студентів навчально-наукових інститутів: МСМ, ЕКТ, ПХВ і які вже наразі отримали комплекти підручників. Видача триває! На черзі першокурсники ННІ: БМ, ТС та факультету технологічних систем і логістики. Шановні першокурсники, необхідні вам підручники чекають на Вас! Усім студентам бажаємо цікавого й успішного навчання!
![](/sites/default/files/2019-09/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81_1.jpg)
![](/sites/default/files/2019-09/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81_2.jpg)
![](/sites/default/files/2019-09/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81_5_0.jpg)
![](/sites/default/files/2019-09/%D0%9F%D0%B5%D0%BE%D1%80%D1%88%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81_4.jpg)
![](/sites/default/files/2019-09/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81_3.jpg)