Місячник першокурсника триває!

Місячник першокурсника «Студент − звучить гордо!» триває! Наукова бібліотека продовжує залучати першокурсників до бібліотечного обслуговування. 410 студентів І курсу, в рамках заходу, стали користувачами Наукової бібліотеки!

Програма «Місячника першокурсника» насичена і різноманітна. Одночасно з записом і видачею комплектів підручників,  для першокурсників проходять екскурсії, бесіди про структуру бібліотеки, правила користування фондами; організовуються практичні заняття з основ формування інформаційної культури, на яких кожен має змогу познайомитися з сайтом Наукової бібліотеки та здійснити раціональний пошук інформації в електронному каталозі та в інших базах даних. Практичні заняття проходили в комп’ютерному класі ННІ ПХВ (аудиторія 205) та читальному залі бібліотечного пункту №2.

Оволодіння основами інформаційної культури допоможе першокурсникам організувати свою самостійну роботу, оперативний пошук, аналіз, переробку навчальної та наукової інформації, а надалі – підвищити якість бібліографічної частини наукових студентських робіт, рефератів тощо.

Шановний першокурснику, навчайся вчитися разом з Науковою бібліотекою! Запрошуємо до співпраці!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

2020-02-19

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії та людські цінності.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка