Місячник першокурсника триває!

Місячник першокурсника «Студент − звучить гордо!» триває! Наукова бібліотека продовжує залучати першокурсників до бібліотечного обслуговування. 410 студентів І курсу, в рамках заходу, стали користувачами Наукової бібліотеки!

Програма «Місячника першокурсника» насичена і різноманітна. Одночасно з записом і видачею комплектів підручників,  для першокурсників проходять екскурсії, бесіди про структуру бібліотеки, правила користування фондами; організовуються практичні заняття з основ формування інформаційної культури, на яких кожен має змогу познайомитися з сайтом Наукової бібліотеки та здійснити раціональний пошук інформації в електронному каталозі та в інших базах даних. Практичні заняття проходили в комп’ютерному класі ННІ ПХВ (аудиторія 205) та читальному залі бібліотечного пункту №2.

Оволодіння основами інформаційної культури допоможе першокурсникам організувати свою самостійну роботу, оперативний пошук, аналіз, переробку навчальної та наукової інформації, а надалі – підвищити якість бібліографічної частини наукових студентських робіт, рефератів тощо.

Шановний першокурснику, навчайся вчитися разом з Науковою бібліотекою! Запрошуємо до співпраці!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Гра - конкурс «Я люблю Україну»

2019-12-06

Третього грудня 2019 року для першокурсників ННІ БМ була проведена гра-конкурс «Я люблю Україну». Організаторами цього заходу виступили постійні та надійні партнери: кафедра культурних універсалій і Наукова бібліотека за активної підтримки та сприяння дирекції ННІ БМ і профспілкового комітету ХНТУСГ.

День Збройних сил України

2019-12-04

6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку, суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Це свято відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Книга тижня

2019-12-02

Екологічна токсикологія [Текст] : навч. посіб. / В. К. Пузік [та ін.] ; Харків. нац. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва. – Харків : ХНАУ : Мачулін, 2016. – 352 с.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка