Міжнародна науково-практична конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху»

Наукова бібліотека ХНТУСГ, підтримуючи на належному рівні компетенції бібліотечних фахівців, постійно бере участь в конференціях і семінарах, де обговорюються нагальні питання бібліотечної діяльності в сучасних умовах. Заступник директора Рибальченко О.М. стала учасником 7-ї Міжнародніої науково-практичній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», що відбулася 28-29 березня 2019 р. на базі Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія».  сновні питання конференції: національні та міжнародні проекти доступу до наукової інформації, наукометричні та бібліометричні інструменти оцінки наукових досліджень, цифрова підтримка наукових досліджень, наукові журнали: нові моделі технології створення та розповсюдження, відкритий доступ та відкрита наука, створення і використання наукових електронних ресурсів 

Заступник директора НБ ХНТУСГ Рибальченко О.М.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

2020-02-19

20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії та людські цінності.

Книга тижня

2020-02-17

Академічна чесність як основа сталого розвитку університету [Текст] : колектив. моногр. / за ред.: Т. В. Фінікова, А. Є. Артюхова. – Київ : Таксон, 2016. – 234 с.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка