Наукова бібліотека нагадує про свої послуги

Шановні користувачі! Під час дистанційного навчання в умовах карантину Наукова бібліотека нагадує про свої послуги, якими ви можете скористатися у віддаленому режимі.

Для вас працює послуга електронної доставки документів (ЕДД), що дає можливість отримати електронною поштою копію статей (обсяг не повинен перевищувати 3-5 сторінок з одного джерела за одне замовлення) із друкованих журналів, які передплачуються бібліотекою, або фрагменти книг, що зберігаються у фонді книгозбірні. Ми пропонуємо вам скористатися цією послугою!

Для оформлення замовлення ЕДД, необхідно:

  • Після отримання замовлення й перевірки наявності необхідного джерела у фонді НБ ХНТУСГ, бібліотечні фахівці повідомлять вас про виконання замовлення.
  • При неможливості виконання замовлення, користувачеві направляється повідомлення про причини відмови.
  • Строк виконання замовлення від 1 до 2 днів (залежить від ступеня складності).
  • Виконане замовлення доставляється замовникові на адресу його електронної пошти.

Щоб отримати книги та інші документи з фонду Наукової бібліотеки для читання додому замовте їх через ЕДД і заберіть замовлення на обраному пункті книговидачі. З собою необхідно мати читацький квиток.

Чекаємо на вас онлайн і офлайн!!!

Наукова бібліотека працює для вас!!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-01-18

 Іванова, Ганна Сергіївна. Сучасний стан і перспективи розвитку адміністративно-правового регулювання в агропромисловому комплексі України [Текст] : моногр. / Г. С. Іванова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. – Харків : Право, 2020. – 352 с. – Бібліогр.: с. 319-350 (402 назви).

Книга тижня

2021-01-13

Орел, Анна Миколаївна.  Управління конкурентним потенціалом в системі інноваційно-інвестиційного розвитку: детермінанти, механізми та стратегії [Текст] : моногр. / А. М. Орел ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : Мадрид, 2020. – 348 с. : табл. – Бібліогр.: с. 296-335 (402 назви). – ISBN 978-617-7845-81-1

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка