Науменко Олександр Артемович (до 70-річчя від дня народження)

Науменко

Наукова бібліотека пропонує до Вашої уваги  біобібліографічний покажчик із серії  «Біобліографія вчених ХНТУСГ», підготовлений до 70-річчя від дня народження Олександра Артемовича Науменка – кандидата технічних наук, професора, завідувача кафедри технічних систем і технологій тваринництва ім. Б. П. Шабельника Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Колектив Наукової бібліотеки  ХНТУСГ в святковий день вітає ювіляра і щиро бажає здоров'я, щастя, добра, творчої наснаги та  подальших успіхів на ниві науки і освіти.

Науменко Олександр Артемович: біобібліогр. покажчик праць за 1975-2020 рр. / уклад.: Е. М. Бочарова, Т. О. Рудич, Т. Б. Богданова; наук. ред. Н. М. Ніколаєнко ; Наук. б-ка ХНТУСГ. – Харків, 2020. – 96 с. – (Серія: «Біобібліографія вчених ХНТУСГ» ; Вип. 13).

Читати повний текст покажчика 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

13 вересня - День пам’яті жертв фашизму

2020-09-13

Це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів та ще більше – мирних жителів, які загинули внаслідок бомбардувань, у концтаборах, від хвороб та від голоду, який відзначається щорічно у другу неділю вересня.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка