Пізнай світ з книгою

30 вересня  2019 року у рамках  Всеукраїнського  дня бібліотек, який цього року проходить під девізом  Української бібліотечної асоціації «Бібліотека: час змін - час дій!» у Науковій бібліотеці відбулася квест-гра «Пізнай світ з книгою» зі студентами 2-3 курсу ННІ ПХВ.  Виконання різних завдань дозволило учасникам гри більше дізнатися про Наукову бібліотеку, її фонди та послуги. З азартом і цікавістю студенти поринули у світ дитячої гри «Крокодил», демонструючи жестами улюблені навчальні дисципліни. Дякуємо дирекції та студентам ННІ ПХВ за організацію та участь у святі! З піднесеним настроєм і з великою кількістю вражень студенти залишали Наукову бібліотеку. Завдяки організації та проведенню таких заходів наукова бібліотека стає популярним місцем в університеті, місцем де завжди цікаво!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-03-30

Кускова, Світлана Вікторівна. Офіс-менеджмент [Текст] : навч.-метод. посіб. для студ. перш.(бакалавр.) рівня вищ. освіти ден. та заоч. форм навч. / С. В. Кускова ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. — Харків : [б. в.], 2020. — 312 с. — Бібліогр.: с. 305-308

Твори-ювіляри 2020 (частина 3)

2020-03-26

Наукова бібліотека пропонує переглянути віртуальну виставку “Твори-ювіляри 2020” (частина 3), в якій Ви дізнаєтеся які жінки надихнули Павла Загребельного на написання історичних романів “Євпраксія” та “Роксолана”.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка