Пізнай світ з книгою

30 вересня  2019 року у рамках  Всеукраїнського  дня бібліотек, який цього року проходить під девізом  Української бібліотечної асоціації «Бібліотека: час змін - час дій!» у Науковій бібліотеці відбулася квест-гра «Пізнай світ з книгою» зі студентами 2-3 курсу ННІ ПХВ.  Виконання різних завдань дозволило учасникам гри більше дізнатися про Наукову бібліотеку, її фонди та послуги. З азартом і цікавістю студенти поринули у світ дитячої гри «Крокодил», демонструючи жестами улюблені навчальні дисципліни. Дякуємо дирекції та студентам ННІ ПХВ за організацію та участь у святі! З піднесеним настроєм і з великою кількістю вражень студенти залишали Наукову бібліотеку. Завдяки організації та проведенню таких заходів наукова бібліотека стає популярним місцем в університеті, місцем де завжди цікаво!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Круглий стіл «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь»

2019-11-22

Заступниця директорки Наукової бібліотеки ХНТУСГ Рибальченко О. М. 21 листопада взяла  участь у круглому столі «Харківська бібліотечна науково-освітня школа: зв'язок та спадкоємність поколінь»

Щорічна конференція УБА

2019-11-22

Директорка Наукової бібліотеки ХНТУСГ Ніколаєнко Наталія Миколаївна 21 - 22 листопада 2019 року прийняла участь у роботі Щорічної конференції Української бібліотечної асоціації

До дня Гідності і Свободи

2019-11-20

Для відданя належної шани патріотизму й мужності українських громадян - учасників АТО. Наукова бібліотека пропонує ознайомитись з віртуальною виставкою однієї книги  "Місячна соната війни" Леоніда Логвиненка та з добіркою книг про війну на Сході України "Війна, що торкнулася кожного"

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка