Проєкт «Книга захиснику»

Університетська спільнота ДБТУ приєдналась до інноваційного проєкту «Книга захиснику» і підтримала акцію щодо збору книг для українських воїнів, які перебувають  у шпиталях. Ця акція була ініційована командою Ради молодих учених при МОН, за сприяння сучасних українських авторів та видавництв і полягає у наповненні бібліотек при військових шпиталях зібраннями сучасної української літератури різноманітних жанрів. Для студентів, науковців, співробітників університету акція «Книга захиснику» стала  можливістю сказати своє «дякую» за цілодобову службу, за щохвилинний мир та спокій в українських родинах, за відвагу та незламну силу духу українського воїна. 

Активну участь у зборі книг взяла також і Наукова бібліотека університету. Серед зібраних книг - твори художньої літератури, публіцистики, документальні видання. Всі зібрані  книги будуть  передані у військові шпиталі.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка