Рівність доступу до відкритих знань

21–27 жовтня в світі відзначається Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу.
Вільний доступ до наукової інформації – це запорука розвитку наукової комунікації в цифрову епоху. Наукова бібліотека ХНТУСГ підтримує рух відкритого доступу до наукової інформації і сприяє розміщенню наукових доробків професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів ХНТУСГ у електронному інституційному репозитарії Open Archive KhNTUA, а також здійснює підтримку у вільному доступі електронних версій наукових видань ХНТУСГ.

Open Access week in Ukraine запрошує долучатися до всеукраїнського флешмобу #EquityOpenKnowledge, який Цього року проходить під гаслом «Open for Whom? Equity in Open Knowledge» – «Відкриті для кого? Рівність доступу до відкритих знань».

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка