Шановні викладачі!

Шановні викладачі!

Якщо у вас за період роботи у вимушеному віддаленому режимі   підготовлені до друку наукові, навчальні і навчально-методичні видання, але ви сумніваєтесь у правильності їх оформлення, наукова бібліотека пропонує  допомогу з редагування обкладинки, титульної сторінки, звороту титульної сторінки, кінцевої титульної сторінки видання, а також з присвоєння індексів УДК та авторського знаку за е-адресою tva19672709@gmail.com  Абакумова Тетяна Вікторівна , або ви можете перевірити себе самостійно,  звернувшись до методичних рекомендацій  "Загальні вимоги до оформлення наукових, навчальних і навчально методичних видань " , що розміщені на сайті Наукової бібліотеки.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-03-30

Кускова, Світлана Вікторівна. Офіс-менеджмент [Текст] : навч.-метод. посіб. для студ. перш.(бакалавр.) рівня вищ. освіти ден. та заоч. форм навч. / С. В. Кускова ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. — Харків : [б. в.], 2020. — 312 с. — Бібліогр.: с. 305-308

Твори-ювіляри 2020 (частина 3)

2020-03-26

Наукова бібліотека пропонує переглянути віртуальну виставку “Твори-ювіляри 2020” (частина 3), в якій Ви дізнаєтеся які жінки надихнули Павла Загребельного на написання історичних романів “Євпраксія” та “Роксолана”.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка