Творчий конкурс-виставка «Барви осені»

Щороку у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка проходить творчий конкурс-виставка «Барви осені», у якому в черговий раз продемонструвала свої таланти і творчі здібності бібліотекаря І категорії Гончар АннаСеред безлічі талановитих виробів привертали особливу увагу її роботи з папьє-машекозаки-бандуристи з чарівною україночкою та герб ХНТУСГ.

22 вироби з колекції Анни Гончар були розіграні у лотерею серед п’ятдесяти  студентів, викладачів та співробітників, які випробувати свою вдачу.

За активну участь в творчому конкурсі-вистаці «Барви осені» була нагороджена почесною грамотою.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День соборності України

2020-01-22

День Соборності України - свято народної єдності, що встановлено на честь дня проголошення в 1919 році Акту возз’єднання УНР і ЗУНР в єдину українську державу

Книга тижня

2020-01-20

 Бакум, Микола Васильович. Проектування сільськогосподарських машин [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. техн. профілю. Ч. 1. Кн. 2. Машини для обробітку грунту / М. В. Бакум ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ПромАрт, 2019.– 436 с. 

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка