«Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити»

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Друга Світова війна… Страшна війна ХХ століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожний клаптик рідної землі, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів.

Напередодні свята Наукова бібліотека організувала цикл заходів «Війна у пам’яті – біль у серці», спрямованих на висвітлення подвигу українського народу у роки Другої світової війни. До заходів ввійшли книжкові виставки «Вічна пам’ять поколінь» (б. п. №2 вул. Мироносицька, 92), «Україна: віхи історії» (б. п. №3 вул. Алчевських,44) та відкритий перегляд літератури «Ріка нашої пам’яті» (б. п. №1 пр. Московський,45).

Матеріали експозицій, а саме, книги, альбоми, газетно-журнальні статті висвітлюють події трагічних днів війни, боротьбу нашого народу проти нацизму та ще раз нагадують, що цей всесвітньо-історичний подвиг не згасне у віках, він назавжди залишиться у вдячній пам`яті людства.  

Наукова бібліотека запрошує переглянути віртуальний огляд  «Гірка правда війни: книги про Другу світову війну, що спонукають переосмислити історію…»

Ми віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни і схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах та селах. Усі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. 

Цикл заходів «Війна у пам’яті – біль у серці»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

Всеукраїнська наукова конференція «Література. Духовність. Нація»

2019-05-20

17 травня 2019 року Тетяна  Сьомак, бібліотекар I категорії, взяла участь у Всеукраїнській науковій конференції «Література. Духовність. Нація», що відбулася  у Національному літературно-меморіальному музеї ім. Г. С. Сковороди (с. Сковородинівка, Золочівського району Харківської області).

XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні"

2019-05-17

Директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н. М. 17 травня 2019 р. взяла участь у  XIV Всеукраїнській конференції молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні" з доповіддю "Розвиток інформаційно-галузевого ресурсу для фахівців сільськогосподарської галузі"

Зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова»

2019-05-15

15 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова» – М. І. Сенченком, яка була присвячена 100-літтю створення закладу. На зустрічі були присутні провідні фахівці бібліотек ЗВО м. Харкова, у тому числі директор НБ ХНТУСГ Ніколаєнко  Н. М. та заступник директора НБ Наугольнова Н. Г.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка