Усний журнал «У вінок Кобзареві»

У рамках літературного тижня, присвяченого 205-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, Наукова бібліотека провела усний журнал «У вінок Кобзареві». Барвисту квітку у вінок пошани Кобзаря вплели студенти груп 23 ЛГ, 23 ДОМТ факультету технологічних систем і логістики.

Учасники заходу отримали чимало нових вражень від участі у Шевченківських читаннях. Зворушливо звучав «Заповіт» з вуст студентів Білоцерківця Олега та Пучки Анастасії.

Особливо цікава для студентів була сторінка усного журналу, присвячена іменам жінок, які полонили серце Тараса. На заході студентська молодь мала змогу переглянути буктрейлер на книгу Юрія Ковтуна «Тарасові музи», в якому були представлені ілюстрації муз - його коханих жінок, які зіграли значну роль в житті й творчості поета.

Захід був пізнавальним і кожний студент знайшов в ньому для себе щось цікаве і корисне

«У вінок Кобзареві»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-01-20

 Бакум, Микола Васильович. Проектування сільськогосподарських машин [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. техн. профілю. Ч. 1. Кн. 2. Машини для обробітку грунту / М. В. Бакум ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ПромАрт, 2019.– 436 с. 

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Від Маланки до Водохреща

2020-01-14

Новорічні свята тривають! Наукова бібліотека пропонує вам з 13 по 19 січня взяти участь у жартівливому дозвіллєвому вебквесті "Веселих новорічних свят"!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка