Усний журнал «У вінок Кобзареві»

У рамках літературного тижня, присвяченого 205-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, Наукова бібліотека провела усний журнал «У вінок Кобзареві». Барвисту квітку у вінок пошани Кобзаря вплели студенти груп 23 ЛГ, 23 ДОМТ факультету технологічних систем і логістики.

Учасники заходу отримали чимало нових вражень від участі у Шевченківських читаннях. Зворушливо звучав «Заповіт» з вуст студентів Білоцерківця Олега та Пучки Анастасії.

Особливо цікава для студентів була сторінка усного журналу, присвячена іменам жінок, які полонили серце Тараса. На заході студентська молодь мала змогу переглянути буктрейлер на книгу Юрія Ковтуна «Тарасові музи», в якому були представлені ілюстрації муз - його коханих жінок, які зіграли значну роль в житті й творчості поета.

Захід був пізнавальним і кожний студент знайшов в ньому для себе щось цікаве і корисне

«У вінок Кобзареві»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка