Виставка архівних документів

24 квітня 2019р. студенти 5 курсу Навчально-наукового інституту енергетики  і комп’ютерних технологій відвідали презентацію виставки «Розробки українських науковців та проектувальників для потреб агропромислового комплексу України», що експонувалася  в читальному залі Центрального Державного науково-технічного архіву України .

На виставці були представлені  документи науково-дослідних установ, проектно-конструкторські розробки, креслення за напрямками сільського господарства, які дали змогу присутнім простежити історію розвитку  і досягнення  в галузі за період  з 1930-1990рр. минулого століття. Студенти також познайомилися з діяльністю, структурою ЦДНТА його фондами.

Виставка архівних документів

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Від Маланки до Водохреща

2020-01-14

Новорічні свята тривають! Наукова бібліотека пропонує вам з 13 по 19 січня взяти участь у жартівливому дозвіллєвому вебквесті "Веселих новорічних свят"!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка