Виставка архівних документів

24 квітня 2019р. студенти 5 курсу Навчально-наукового інституту енергетики  і комп’ютерних технологій відвідали презентацію виставки «Розробки українських науковців та проектувальників для потреб агропромислового комплексу України», що експонувалася  в читальному залі Центрального Державного науково-технічного архіву України .

На виставці були представлені  документи науково-дослідних установ, проектно-конструкторські розробки, креслення за напрямками сільського господарства, які дали змогу присутнім простежити історію розвитку  і досягнення  в галузі за період  з 1930-1990рр. минулого століття. Студенти також познайомилися з діяльністю, структурою ЦДНТА його фондами.

Виставка архівних документів

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-03-30

Кускова, Світлана Вікторівна. Офіс-менеджмент [Текст] : навч.-метод. посіб. для студ. перш.(бакалавр.) рівня вищ. освіти ден. та заоч. форм навч. / С. В. Кускова ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. — Харків : [б. в.], 2020. — 312 с. — Бібліогр.: с. 305-308

Твори-ювіляри 2020 (частина 3)

2020-03-26

Наукова бібліотека пропонує переглянути віртуальну виставку “Твори-ювіляри 2020” (частина 3), в якій Ви дізнаєтеся які жінки надихнули Павла Загребельного на написання історичних романів “Євпраксія” та “Роксолана”.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка