Всеукраїнський день бібліотек - 30 вересня!

Сьогодні бібліотека – це не тільки інформаційний центр, центр спілкування і організації дозвілля, а й  осередок, де зберігається  пам’ять поколінь. Бібліотеки як люди – всі бібліотеки є подібними, але кожна з бібліотек є особливою. Наукова бібліотека ХНТУСГ – різноманітна, багатогранна, гнучка! Вона така, яка потрібна саме вам! Ми робимо її такою разом з Вами!

Запрошуємо усіх  30 вересня  2019 року приєднатися  до  Дня Відкритих Дверей, і відсвяткувати з нами Всеукраїнський день бібліотек, який цього року проходить під девізом  Української бібліотечної асоціації «Бібліотека: час змін - час дій!». Пам’ятайте, що «випадкова зустріч з гарною книгою може назавжди змінити долю людини» (Марсель Прево).

Читайте книги! Навчайтеся, щоб змінювати!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Гра - конкурс «Я люблю Україну»

2019-12-06

Третього грудня 2019 року для першокурсників ННІ БМ була проведена гра-конкурс «Я люблю Україну». Організаторами цього заходу виступили постійні та надійні партнери: кафедра культурних універсалій і Наукова бібліотека за активної підтримки та сприяння дирекції ННІ БМ і профспілкового комітету ХНТУСГ.

День Збройних сил України

2019-12-04

6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку, суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Це свято відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Книга тижня

2019-12-02

Екологічна токсикологія [Текст] : навч. посіб. / В. К. Пузік [та ін.] ; Харків. нац. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва. – Харків : ХНАУ : Мачулін, 2016. – 352 с.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка