Всеукраїнський день бібліотек - 30 вересня!

Сьогодні бібліотека – це не тільки інформаційний центр, центр спілкування і організації дозвілля, а й  осередок, де зберігається  пам’ять поколінь. Бібліотеки як люди – всі бібліотеки є подібними, але кожна з бібліотек є особливою. Наукова бібліотека ХНТУСГ – різноманітна, багатогранна, гнучка! Вона така, яка потрібна саме вам! Ми робимо її такою разом з Вами!

Запрошуємо усіх  30 вересня  2019 року приєднатися  до  Дня Відкритих Дверей, і відсвяткувати з нами Всеукраїнський день бібліотек, який цього року проходить під девізом  Української бібліотечної асоціації «Бібліотека: час змін - час дій!». Пам’ятайте, що «випадкова зустріч з гарною книгою може назавжди змінити долю людини» (Марсель Прево).

Читайте книги! Навчайтеся, щоб змінювати!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

До 90-річчя ХНТУСГ

2020-07-10

Шановні користувачі! Наукова бібліотека пропонує Вашій увазі матеріали Міжнародних науково-практичних конференцій, присвячених 90-річчю заснування ХНТУСГ.

8 липня – День родини в Україні

2020-07-08

День родини, установлений Указом Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят» від 30 грудня 2011 року і святкується щорічно 8 липня, починаючи з 2012 року.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка