З Днем знань!

Наукова Бібліотека університету вітає викладачів, студентів, співробітників з початком нового навчального року та щиро бажає успіхів у навчанні, науково-дослідницькій та громадській роботі, в особистому житті та професійній діяльності. Нехай у Вашому житті завжди буде місце для знання, добра, які допомагають справлятися з новими викликами сучасності! В нашій бібліотеці завжди готові прийти на допомогу, тож очікуюємо  на Вас та  запрошуємо  до співпраці і участі у бібліотечних заходах! 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2019-09-16

Безпека життєдіяльності [Текст] : навч. посіб. / О. С. Полянський [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Харків : ПромАрт, 2019. - 318 с.

Публікаційна активність зростає

2019-09-13

Науковці ХНТУСГ гідно відповідають  викликам часу , підвищуючи рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес. Свідченням цьому є кількість публікацій дослідників у міжнародних наукових базах даних Scopus та Web of Science , яка постійно зростає. У 2019 році маємо 41 статтю, проіндексовану у Scopus та 20 – в Web of Science.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка