Засідання Науково-методичної ради Наукової бібліотеки

  21. 05. 2020р. відбулося розширене засідання Науково-методичної ради НБ в онлайн режимі за допомогою сервісу Google Meet, де були обговорені питання  з редагування БД VUZ В АРМІ «КНИГОЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ»( доповідачі:Мартиненко Н.Є.,Попадченко О.І., Костюченко І.А.); наповнення БД «Праці науковців» та відображення наукового доробку вчених у "WEB-портфоліо науковців" з метою надання повної інформації для забезпечення рейтингування  кафедр ХНТУСГ (доповідач  Щетініна Е.М.); з організації обслуговування користувачів під час поетапного виходу з карантину, спричиненого COVID- 19 (приймання навчальної літератури, підписання обхідних листів на випускних курсах: бакалавр, магістр)  та повернення літератури студентами молодших курсів ( доповідачі Кіреєва С.М., Бездольна Л.І, Перевозник Т.В, ГончарА.В.,Сьомак Т.І, Ермовська Н.Г.); редагування електронного каталогу бібліотеки та розміщення  електронних версій навчальних і навчально-методичних видань (доповідач Абакумова  Т.В.). Було відмічено, що  колектив бібліотеки у повному складі пройшов онлайн навчання  з опанування роботи в програмі UNICHEK   (з отриманням сертифікатів).  Також відбулося ознайомлення колег з перебігом робіт по підготовці  до науково-практичної конференції, присвяченої 90-річчю бібліотеки. Особливу увагу було приділено питанням розробки та оновлення організаційно-управлінської документації бібліотеки. Наголошено, що під час карантину діяльність  бібліотека в онлайн режимі продовжується  згідно з  планом, що забезпечує виконання основних завдань.

12

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

До 90-річчя ХНТУСГ

2020-07-10

Шановні користувачі! Наукова бібліотека пропонує Вашій увазі матеріали Міжнародних науково-практичних конференцій, присвячених 90-річчю заснування ХНТУСГ.

8 липня – День родини в Україні

2020-07-08

День родини, установлений Указом Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят» від 30 грудня 2011 року і святкується щорічно 8 липня, починаючи з 2012 року.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка