« Жінка… Поезія…Весна…»

« Жінка… Поезія…Весна…»

«Не в одних віршах поезія: вона розлита скрізь,

 вона навколо нас.

Погляньте на ці дерева, на це небо –

звідусіль віє красою і життям,

а де краса і життя, там і поезія »

(Тургенєв І. С.)

 

Напередодні Дня Поезії в Музеї видатних харків’ян імені К. І. Шульженко відбулася чергова зустріч шанувальників поезії « Жінка… Поезія…Весна…». Клуб «Слово», що працює на базі Наукової Бібліотеки  ХНТУСГ ім. П Василенка  приймав активну участь у підготовці та проведенні цього заходу.  Студенти  ННІ ЕКТ  Ярослав Шаленко  (52-Е), Анна Бутівченко та Анна Мохонько  (42-Е)  читали вірші Ліни Костенко. Цікаві факти життя і творчості нашої знаменитої сучасниці, неперевершеної  поетеси Ліни Костенко декламувала керівник клубу  бібліотекар 1 категорії Тетяна  Сьомак.

Вдвічі приємно, що на зустрічі обмінялися привітаннями присутні поети Лілія Собко, Василь Шагін, Ірина Щербакова з пошановучами та вдячними читачами.  Адже написаний вірш непрочитаний вголос, «нерозкуштований», не підживлений зворотною енергією читача залишиться просто текстом.

 

« Жінка… Поезія…Весна…»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Твори-ювіляри 2020 (частина 3)

2020-03-26

Наукова бібліотека пропонує переглянути віртуальну виставку “Твори-ювіляри 2020” (частина 3), в якій Ви дізнаєтеся які жінки надихнули Павла Загребельного на написання історичних романів “Євпраксія” та “Роксолана”.

Проєкт «Дія. Цифрова освіта»

2020-03-25

Наукова бібліотека‚ у рамках Європейського тижня цифрової грамотності‚  пропонує Вам ознайомитись з інформацією про проєкт «Дія. Цифрова освіта» та Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» – це проєкт Кабінету Міністрів України, направлений на підвищення цифрової грамотності громадян.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка