« Жінка… Поезія…Весна…»

« Жінка… Поезія…Весна…»

«Не в одних віршах поезія: вона розлита скрізь,

 вона навколо нас.

Погляньте на ці дерева, на це небо –

звідусіль віє красою і життям,

а де краса і життя, там і поезія »

(Тургенєв І. С.)

 

Напередодні Дня Поезії в Музеї видатних харків’ян імені К. І. Шульженко відбулася чергова зустріч шанувальників поезії « Жінка… Поезія…Весна…». Клуб «Слово», що працює на базі Наукової Бібліотеки  ХНТУСГ ім. П Василенка  приймав активну участь у підготовці та проведенні цього заходу.  Студенти  ННІ ЕКТ  Ярослав Шаленко  (52-Е), Анна Бутівченко та Анна Мохонько  (42-Е)  читали вірші Ліни Костенко. Цікаві факти життя і творчості нашої знаменитої сучасниці, неперевершеної  поетеси Ліни Костенко декламувала керівник клубу  бібліотекар 1 категорії Тетяна  Сьомак.

Вдвічі приємно, що на зустрічі обмінялися привітаннями присутні поети Лілія Собко, Василь Шагін, Ірина Щербакова з пошановучами та вдячними читачами.  Адже написаний вірш непрочитаний вголос, «нерозкуштований», не підживлений зворотною енергією читача залишиться просто текстом.

 

« Жінка… Поезія…Весна…»

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-01-20

 Бакум, Микола Васильович. Проектування сільськогосподарських машин [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. техн. профілю. Ч. 1. Кн. 2. Машини для обробітку грунту / М. В. Бакум ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ПромАрт, 2019.– 436 с. 

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Від Маланки до Водохреща

2020-01-14

Новорічні свята тривають! Наукова бібліотека пропонує вам з 13 по 19 січня взяти участь у жартівливому дозвіллєвому вебквесті "Веселих новорічних свят"!

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка