охрана труда

           Відкритий перегляд

«Всесвітній день охорони праці»

З 24 квітня у читальній залі № 1 (пр. Московський, 45, ІІ поверх) проводиться відкритий перегляд «Всесвітній день охорони праці». Представлені підручники, навчальні посібники, офіційні матеріали, інструкції та статті з журналів останніх років з питань охорони праці на виробництві та в сільському господарстві.

В Україні День охорони праці відзначається щорічно 28 квітня - у Всесвітній день охорони праці. Відповідний Указ підписав Президент України Віктор Ющенко в 2006 році - з метою привернути увагу суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, а також з метою вшанувати пам'ять загиблих на виробництві.

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з тим, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

© Джерело: http://www.vampodarok.com/calend/150/

Запрошуємо всіх бажаючих!

Список літератури

Охорона праці працівників АПК 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка