Остап Вишня

Український пересмішник Остап Вишня

До 125-річчя від дня народження

13 листопада 2014 року виповнюється 125 років від дня народження Остапа Вишні (Павла Михайловича Губенка) - письменника унікальної (не тільки для України) популярності, рекордних мільйонних тиражів, твори якого знали навіть неписьменні.

Хоч спіткала його доля гумориста-мученика, але й після десятилітньої каторги на Печорі не перестав він “усміхатись” аж до смерті.

Наукова бібліотека пропонує віртуальний відеоогляд, присвячений життю та творчості видатного гумориста, і запрошує на абонемент художньої літератури (вул.Артема,44). Читайте твори Остапа Вишні і усміхайтеся разом з ним!


Cписок літератури до відеоогляду

 

 

 

 

 


Технічний супровід: Соколовська Т.Б., матеріали:Перевозник Т.В., Мамаєва О.С.


Key words,Ключові слова: Україна, художня література, пісьменники, проза, Остап Вишня; Украина, художественная литература, писатели, проза,Остап Вишня; Ukraine, fiction writers, prose,Ostap Vishnya.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-10

Петриченко, Василь Флорович. Рослинництво. Нові технології вирощування польових культур [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. аграр. закл. освіти, що вивч. дисц. "Рослинництво" / В. Ф. Петриченко, В. В. Лихочвор ; Львів. нац. аграр. ун-т, Ін-т кормів та сіл. госп-ва Поділля. – 5-те вид. – Львів : НВФ "Укр. технології", 2020. – 806 с. 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка