Патриот-2013

Шановні друзі!

         Якщо задати питання: «Чи любити Ви подорожувати?»  Більшість звісно скаже: «Так, звичайно», а тепер поставити  питання: «А коли Ви збираєтесь це здійснити?» І тут починаються  проблеми, перешкоди та сумніви…

        Але дійсні  шанувальники активного відпочинку, всі хто хоче побачити життя за межами щоденних проблем,  при наявності бажання  завжди знайдуть кошти, час та друзів для подорожу!

        І тому краєзнавчо - туристичний клуб «Патріот» запрошує Вас взяти участь у опитуванні для виявлення побажань щодо умов  та варіантів відпочинку. 

        Вся надана Вами інформація надзвичайно корисна для нас і буде взята до уваги! 

      В анкеті, будь ласка, підкреслить варіант відповіді або  впишіть свій.

       Дана анкета дозволяє зареєструватися кожному, хто бажає приєднатися до подорожей, що будуть  організовані  краєзнавчо - туристичним клубом «Патріот»

Увага! Заповнену анкету просимо  віддати до  бібліотечних пунктів  університету.

Дякуємо за участь! Хай щастить!

Анкета учасника опитування:

 читати далі...   


 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка