Визначення індексу УДК та авторського знаку

Для публікації роботи (статті, книги, дисертації) автору необхідно вказати тематичний розділ (індекс) класифікації УДК, до якого ця робота відноситься, та авторський знак.

УДК - тематичний класифікатор, що використовується у всьому світі для систематизації творів науки, літератури і мистецтва, періодичного та неперіодичного друку, різних видів документів.

Авторський знак - один з основних елементів вихідних відомостей друкованого видання, що складається з букви та двох цифр. Літера - перша літера прізвища автора або назви книги. Цифри визначаються за спеціальними авторськими таблицями, в яких кожній послідовності з декількох перших літер прізвища автора чи назви книги відповідає двозначне число.

Фахівці Наукової бібліотеки надають допомогу науковцям ХНТУСГ у визначенні індексів УДК  та авторського знаку. За довідками звертатись до відділу комплектування та наукової обробки документів, пр. Московський, 45; е-mail: komplhim17@gmail.com

Пропонуємо самостійно визначити індекс УДК  за Скороченими таблицями УДК українською 

Пропонуємо самостійно визначити авторський знак 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-11-23

Сівозміни та родючість чорнозему Лівобережного Лісостепу [Текст] : моногр. / О. В. Демиденко [та ін.] ; Черкас. держ. с.-г. досл. станція ННЦ "Ін-т землеробства НААН". – Сміла : Чорнобаїв. комун. поліграф. підпр-во, 2019. – 483 с. : рис., табл.–Бібліогр. наприкінці розд.

21 листопада ‒ День Гідності і Свободи

2020-11-20

21 листопада 2020 року Україна відзначає сьому річницю Революції гідності. Саме цими днями в Україні розпочалися Помаранчева революція 2004 року та Революція гідності 2013 року. Ці події змінили історію нашої країни.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка