Визначення індексу УДК та авторського знаку

Для публікації роботи (статті, книги, дисертації) автору необхідно вказати тематичний розділ (індекс) класифікації УДК, до якого ця робота відноситься, та авторський знак.

УДК - тематичний класифікатор, що використовується у всьому світі для систематизації творів науки, літератури і мистецтва, періодичного та неперіодичного друку, різних видів документів.

Авторський знак - один з основних елементів вихідних відомостей друкованого видання, що складається з букви та двох цифр. Літера - перша літера прізвища автора або назви книги. Цифри визначаються за спеціальними авторськими таблицями, в яких кожній послідовності з декількох перших літер прізвища автора чи назви книги відповідає двозначне число.

Фахівці Наукової бібліотеки надають допомогу науковцям ХНТУСГ у визначенні індексів УДК  та авторського знаку. За довідками звертатись до відділу комплектування та наукової обробки документів, пр. Московський, 45; е-mail: komplhim17@gmail.com

Пропонуємо самостійно визначити індекс УДК  за Скороченими таблицями УДК українською 

Пропонуємо самостійно визначити авторський знак 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка