Посвящение в читатели

Посвячення у читачі

 

       Наукова бібліотека ХНТУСГ підготувала та провела свято «Посвячення у читачі» серед студентів 1-го курсу ННІ Технічного сервісу, яке відбулося  16  вересня 2013 року на бібліотечному пункті № 2 (вул. Мироносицька, 92). Зав. сектором культурно-просвітницької роботи відділу обслуговування - Кірєєва С. М. - привітала студентів  з посвятою у читачі, розповіла про можливості наукової бібліотеки університету, запропонувала студентам прийняти участь у роботі клубів та творчих об’єднань, які працюють при бібліотеці. Студенти з задоволенням переглянули віртуальну  подорож  «Знайомтесь: Харків», жваво приймали участь у вікторині про історичні місця, пам’ятники Харкова.

      Зав. сектором інформаційно-бібліографічного відділу - Попова Л. І. -– продемонструвала презентацію про сайт наукової бібліотеки, розповіла про його можливості, якими можуть скористуватися читачі

      Співробітник читальної зали бібліотечного пункту № 2 Сьомак Т. І. розповіла студентам про роботу читальної зали, та запросила до участі всіх талановитих, творчих особистостей до клубу «Слово».

        Студенти отримали «Пам’ятку першокурснику» з режимом роботи структурних підрозділів наукової бібліотеки та адресою бібліотечного сайту.

         В урочистій обстановці майбутнім читачам бібліотеки були вручені читацькі квитки.

Співробітники наукової бібліотеки ХНТУСГ бажають всім читачам

успіхів у навчанні та досягненні нових висот!

Всіх бажаючих запрошуємо до нашої бібліотеки та на сайт

http://library.khntusg.com.ua

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка