Презентація клубу «Слово»

01.12.11. Презентація клубу «Слово» – засідання клубу (аудиторія корпусу ННІ ПХВ, вул. Мироносицька, 92. Присутні 46 осіб).

Керівниця клубу «Слово», бібліотекарка Сьомак Т. І., підвела підсумки роботи читацького дозвіллєвого клубу «Слово» і познайомила присутніх з планами на наступний рік. Заступник директора ННІ ПХВ Денисенко С. А подякував членам клубу «Слово» від міськради за волонтерство в ніч музеїв і презентував залучення підготовки волонтерів до Чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО – 2012». Для залучення нових учасників активісти клубу Ковтуненко Алла та Антонюк Анастасія інсценізували композицію за творами Е. Асадова та Б. Окуджави «Для друзей», щоб ще раз переконати усіх, що життя в клубі – цікаве і веселе. Керівниця клубу Сьомак Т.І. звернулася до студентів і запросила стати новим членом клубу всіх, хто цікавиться культурним життям міста, країни, світу, має власні творчі здібності і прагне ними поділитися.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка