Презентація клубу «Слово»

01.12.11. Презентація клубу «Слово» – засідання клубу (аудиторія корпусу ННІ ПХВ, вул. Мироносицька, 92. Присутні 46 осіб).

Керівниця клубу «Слово», бібліотекарка Сьомак Т. І., підвела підсумки роботи читацького дозвіллєвого клубу «Слово» і познайомила присутніх з планами на наступний рік. Заступник директора ННІ ПХВ Денисенко С. А подякував членам клубу «Слово» від міськради за волонтерство в ніч музеїв і презентував залучення підготовки волонтерів до Чемпіонату Європи з футболу «ЄВРО – 2012». Для залучення нових учасників активісти клубу Ковтуненко Алла та Антонюк Анастасія інсценізували композицію за творами Е. Асадова та Б. Окуджави «Для друзей», щоб ще раз переконати усіх, що життя в клубі – цікаве і веселе. Керівниця клубу Сьомак Т.І. звернулася до студентів і запросила стати новим членом клубу всіх, хто цікавиться культурним життям міста, країни, світу, має власні творчі здібності і прагне ними поділитися.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-01-13

Орел, Анна Миколаївна.  Управління конкурентним потенціалом в системі інноваційно-інвестиційного розвитку: детермінанти, механізми та стратегії [Текст] : моногр. / А. М. Орел ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : Мадрид, 2020. – 348 с. : табл. – Бібліогр.: с. 296-335 (402 назви). – ISBN 978-617-7845-81-1

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка