631.2(075.8)
С 18

Санітарно-гігієнічні та екологічні вимоги до об'єктів аграрного виробництва [Текст] : підруч. для студ. аграр. закл. освіти при підготовці перш. (бакалавр.) та друг. (магістер.) рівнів / О. А. Науменко; О. В. Нанка [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка.  Харків : Дісса+, 2021.  312 с. : рис., табл.  Бібліогр.: с. 307-308

 

В підручнику детально розглянуто питання основ екологічної і санітарно-гігієнічної безпеки сільського господарства, санітарно-гігієнічного нормування приміщень для утримання великої рогатої худоби, свиней, вівців, коней, а також пташника. Окремі розділи присвячено гігієнічним характеристикам будівельних матеріалів, гігієнічним вимогам до окремих частин будівлі, видам і методам дезінфекції, проектування овочесховищ та промислових теплиць, екологічним вимогам до ділянки для тваринницьких ферм комплексів.

 

Місце зберігання: Б.п. №1 (пр. Московський, 45) – 46 прим.

Місце зберігання: Б.п. №2 (вул. Мироносицька, 92) – 2 прим.

Місце зберігання: Б.п. №3 (вул. Алчевських, 44) – 2 прим.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка