631.372-7(075.8)
 М 57

 

 Мигаль, Василь Дмитрович.  Технічна експлуатація тракторів. Технічне обслуговування [Текст] : навч. посіб. для здобувачів ступеня вищ. освіти закл. вищ. освіти / В. Д. Мигаль, М. Л. Шуляк ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ФОП Мірошниченко О. А., 2021.  300 с. : рис., табл.  Бібліогр.: с. 298. – ISBN 978-617-7618-68-2

У навчальному посібнику розглянуто системи підтримки роботоздатності тракторів, методи визначення періодичності технічного обслуговування, необхідну документацію з організації управління технічною експлуатацією тракторів, нормативи та зміст операцій технічного обслуговування вітчизняних та зарубіжних тракторів за періодичністю. Описано технологічні карти періодичного технічного обслуговування тракторів за типами вузлів і агрегатів, а також налагодження інтелектуальних систем зарубіжних тракторів на виконання заданої роботи. Надано знання з використання бортових інформаційних систем технічного обслуговування і підвищення ефективності технічної експлуатації тракторів з використанням вбудованої діагностики.

Місце зберігання: Б.п. №1 (пр. Московський, 45) – 1 прим

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка