631.172-192(075.8)
М 57

 Мигаль, Василь Дмитрович. Експлуатаційні властивості та надійність тракторів [Текст] : навч. посіб. для здобувачів ступеня вищ. освіти закл. вищ. освіти / В. Д. Мигаль, М. Л. Шуляк ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ФОП Мірошниченко О. А., 2021. - 262 с. – Бібліогр.: с. 254-257 (65 назв)

У навчальному посібнику узагальнено стан завдань щодо вдосконалення експлуатаційних властивостей тракторів, наведено технічні характеристики та типаж вітчизняних тракторів, а також стан виробництва тракторів зарубіжними фірмами. Розглянуто цілі та завдання проектування тракторів заданого рівня якості. Оцінювання проектного рівня створюваних тракторів, якості їх виготовлення та ефективність використання в заданих умовах експлуатації. Наведено технічні характеристики та споживчі властивості вітчизняних і зарубіжних тракторів. Описано експлуатаційні та споживчі показники тракторів, паливну економічність, агротехнічні, енергетичні, загально-технічні та експлуатаційні властивості, пов'язані з рухом і забезпеченням надійності тракторів. Забезпечення надійності керованості, оглядовості та контролю функціонування. Охарактеризовано тягово-зчіпні, тягово-швидкісні та інтелектуальні властивості тракторів, склад їх телематичних систем, експлуатаційно-технологічні властивості та пристосованість до агрегатування.   

Місце зберігання: Б.п. №1 (пр. Московський, 45) – 1  прим.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Вебінари та майстер-класи ORCID

2021-09-16

Державна науково-технічна бібліотека України у співпраці з ORCID  проведе серію вебінарів та майстер-класів на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

Книга тижня ("Бібліотека маркетолога")

2021-09-14

Наукова бібліотека продовжує  рубрику «Бібліотека маркетолога» в рамках проєкту «Книжкова конвенція маркетологів» 339.138(02.064) М 27 Маркетинг на ринку продуктів швидкого приготування [Текст] : монографія / Є. В. Ромат [та ін.] ; за наук. ред. А. А. Мазаракі ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - Київ : КНТЕУ, 2018. - 207 с. : рис., табл. - Бібліогр.: с. 183-192 (91 назва). - ISBN 978-966-629-911-9

Наукова бібліотека продовжує вересневі зустрічі з першокурсниками

2021-09-14

Сьогодні комп'ютерні технології так увійшли в наше життя, що важко знайти студента, який би не володів комп'ютером. Але для освіченої людини, що живе у сучасному інформаційному світі, цього замало

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка