631.4(477)
Г 90

Грунтові ресурси України: збалансоване використання, прогноз та управління [Текст] : Всесвітньому Дню грунту присвячується / Нац. наук. центр "Ін-т грунтознавства та агрохімії ім. О. Н. Соколовського" ; за наук. ред.: С. А. Балюка, М. М. Мірошниченка, Р. С. Трускавецького.  Харків : ФОП Бровін О. В., 2020. - 452 с. : граф., табл.  Бібліогр.: с. 421-451.

Збереження ґрунтових ресурсів та раціональне використання їхнього потенціалу — одна з найбільш актуальних проблем глобального масштабу, без розв'язання якої неможливий сталий розвиток у період 2016-2020 р.р. наукових досліджень за НПД і “Грунтові ресурси України: збалансоване використання, прогноз та управління” Національної академії аграрних наук України, спрямованих на забезпечення інноваційних методів управління якістю грунтів, їхніми продуктивними, екологічними і соціальними функціями. Висвітлено методологію, концептуальні засади, стратегію і тактику переходу на збалансоване використання та системне управління ґрунтовими ресурсами, їхньою ефективною родючістю та градаційною спрямованістю грунтотворних процесів.  

Місце зберігання: Б.п. №1 (пр. Московський, 45) – 1 прим.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка