Книга тижня ("Бібліотека маркетолога")

Наукова бібліотека продовжує щотижневу рубрику «Бібліотека маркетолога» в рамках спільного з кафедрою маркетингу та медіакомунікацій  ННІ БМ проєкту «Книжкова конвенція маркетологів».

631.1.027(075.8)
О-78 Островський, П. І. Аграрний маркетинг [Текст] : навч. посіб. / П. І. Островський. – Київ : Центр навч. літ., 2006. – 223 с.

Анотація: У навчальному посібнику висвітлено погляди автора на зміст і сутність маркетингової діяльності підприємств АПК, пов'язаних з виробництвом, зберіганням, переробкою та реалізацією сільськогосподарської продукції. Ефективна маркетингова діяльність підприємств потребує великих витрат, які не завжди можуть здійснити невеликі підприємства, тим більше – реформовані сільськогосподарські. Що робити в нинішніх умовах фермерському чи малому переробному підприємству, якщо їхній бюджет обмежений? На що їм розраховувати, не маючи ні досвіду, ні коштів на досить дорогі маркетингові заходи?

На більшість цих питань дано відповідь у посібнику, де показано, що собою являє агробізнес і як йому в сучасних умовах витримати жорстку конкурентну боротьбу. У посібнику велика кількість ілюстративного матеріалу, прикладів маркетингової діяльності підприємств регіональних АПК, запропонованих для самостійного вирішення ситуаційних задач та тестів. Розрахований на студентів ЗВО спеціальностей аграрного профілю. Ним можуть користуватися всі, хто цікавиться аграрним маркетингом і хоче досягти господарського успіху з мінімальними витратами.

Місце зберігання: Б.п. №3 (вул. Алчевських, 44) – 1 прим.

Хештеги рубрики у Facebook  #книжкова_конвенція_маркетологів #бібліотека_маркетолога_ХНТУСГ

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка