Книга тижня ("Бібліотека маркетолога")

Наукова бібліотека продовжує щотижневу рубрику «Бібліотека маркетолога» в рамках спільного з кафедрою маркетингу та медіакомунікацій  ННІ БМ проєкту «Книжкова конвенція маркетологів».

316.77
Т 50
Тодорова, О. В. Інновації в комунікаціях. Інноваційний PR-інструментарій в соціальних комунікаціях сучасного бізнесу [Текст] : монографія / О. В. Тодорова. ‒ Київ : Інтерконтиненталь-Україна, 2015. ‒ 176 с. : рис., табл. ‒ Бібліогр.: с. 163-169 (145 назв). ‒ ISBN 978-966-9734-87-7

Анотація: У монографії представлена теорія і практика соціальних комунікацій, проаналізовано спектр традиційних та інноваційних PR-інструментів ‒ соціальні мережі, корпоративні сайти, соціальні медіа-релізи. Широко висвітлена теорія поколінь та новаторські концепції ‒ сторітелінг, доповнена реальність тощо.

Особлива цінність монографії ‒ кейси з практики компаній-лідерів сучасного бізнесу, в яких представлений комплекс PR-інструментів та найактуальніші комунікаційні стратегії. На конкретних прикладах проілюстровано, що конкуренція в бізнесі ведеться у двох часових проміжках: за перевагу над конкурентами на сьогодні і ‒ за майбутній розвиток. А майбутнє ‒ в інноваціях!

Монографія є першим в Україні комплексним науково-практичним дослідженням у сфері інноваційного PR-інструментарію в соціальних комунікаціях. Буде корисна широкій аудиторії: керівникам компаній, менеджерам з комунікацій сучасного бізнесу; PR-, HR- та маркетинг-менеджерам, спеціалістам у галузі соціальних комунікацій; викладачам, аспірантам та студентам вищих навчальних закладів.

Місце зберігання: Б. п. №3 (вул. Алчевських, 44)

Хештеги рубрики у Facebook #книжкова_конвенція_маркетологів #бібліотека_маркетолога_ХНТУСГ

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-10-11

Кириченко, Віктор Васильович.Фітотоксичність гербіцидів групи сульфоніл сечовин та селекція соняшнику[Текст] : навч. посіб. / В. В. Кириченко, Є. О. Лебеденко; Ін-т рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Нац. акад. аграр. наук України, Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Харків : ФОП Бровін О. В.,2021. - 94 с.

Проєкт «Книга захиснику»

2021-10-07

Університетська спільнота ДБТУ приєдналась до інноваційного проєкту «Книга захиснику» і підтримала акцію щодо збору книг для українських воїнів, які перебувають  у шпиталях.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка