Подарувати видання. Бланк дарування

Акт дарування

«___»_____________ 20___р.

 

Дарувальник, в особі _______________________________________________________

(місце роботи ________________________________________________________________, посада______________________________________), з одного боку, та Наукова бібліотека ХНТУСГ, з іншого боку, склали цей акт про нижченаведене:
1. Дарувальник передав Науковій бібліотеці безоплатно в якості дарунка наступне майно:
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2. Вказане у п. 1 Акта майно (книги, альбоми, журнали тощо) передається Дарувальником з метою його використання Науковою бібліотекою відповідно до її статутної діяльності в якості поповнення бібліотечного фонду.

 

Дарунок передав (передала)    ____________  _________________________
                                 
                                   (підпис)          (ініціали та прізвище)

 

Дарунок прийняв (прийняла)  ____________  _________________________
                                
                          (підпис)          (ініціали та прізвище)

 

 

Завантажити бланк

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

До 90-річчя ХНТУСГ

2020-07-10

Шановні користувачі! Наукова бібліотека пропонує Вашій увазі матеріали Міжнародних науково-практичних конференцій, присвячених 90-річчю заснування ХНТУСГ.

8 липня – День родини в Україні

2020-07-08

День родини, установлений Указом Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят» від 30 грудня 2011 року і святкується щорічно 8 липня, починаючи з 2012 року.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка