Подарувати видання. Бланк дарування

Акт дарування

«___»_____________ 20___р.

 

Дарувальник, в особі _______________________________________________________

(місце роботи ________________________________________________________________, посада______________________________________), з одного боку, та Наукова бібліотека ХНТУСГ, з іншого боку, склали цей акт про нижченаведене:
1. Дарувальник передав Науковій бібліотеці безоплатно в якості дарунка наступне майно:
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2. Вказане у п. 1 Акта майно (книги, альбоми, журнали тощо) передається Дарувальником з метою його використання Науковою бібліотекою відповідно до її статутної діяльності в якості поповнення бібліотечного фонду.

 

Дарунок передав (передала)    ____________  _________________________
                                 
                                   (підпис)          (ініціали та прізвище)

 

Дарунок прийняв (прийняла)  ____________  _________________________
                                
                          (підпис)          (ініціали та прізвище)

 

 

Завантажити бланк

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Гра - конкурс «Я люблю Україну»

2019-12-06

Третього грудня 2019 року для першокурсників ННІ БМ була проведена гра-конкурс «Я люблю Україну». Організаторами цього заходу виступили постійні та надійні партнери: кафедра культурних універсалій і Наукова бібліотека за активної підтримки та сприяння дирекції ННІ БМ і профспілкового комітету ХНТУСГ.

День Збройних сил України

2019-12-04

6 грудня відзначається День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку, суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Це свято відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні Сили України».

Книга тижня

2019-12-02

Екологічна токсикологія [Текст] : навч. посіб. / В. К. Пузік [та ін.] ; Харків. нац. аграр. ун-т ім. В. В. Докучаєва. – Харків : ХНАУ : Мачулін, 2016. – 352 с.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка