семинар мо

      На базі Наукової бібліотеки ХНТУСГ 6 червня 2012 року відбувся    науково-практичний семінар  «Використання інформаційно-бібліотечних ресурсів бібліотек сільськогосподарського профілю у освітянському процесі та у науковій діяльності» для бібліотек-учасниць Методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек Харківського регіону.

      На семінарі було розглянуто таки питання:

  • Відкритість та доступність інформаційних ресурсів бібліотек мережі науково-дослідних установ та вищих аграрних закладів І-ІV рівнів акредитації (Харківського регіону) для забезпечення потреб освіти та науки.

  • Інформація про роботу Міжнародної науково-практичної конференції бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації «Традиции и новации в информационном обеспечении науки и образования», яка відбулася на базі наукової бібліотеки Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського 22-24 травня 2012 р.).

  • Сучасні моделі інформаційно-бібліотечного та інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів: форми і методи.

  • WEB-сайти та WEB-сторінки сільськогосподарських бібліотек Харківського регіону: стан та перспективи. Представлення WEB-сайту наукової бібліотеки ХНТУСГ.

  • Краєзнавчий калейдоскоп: «Вчені-аграрії в історії м. Харкова».

 

 

 

Заступник директора ФБ ХНАУ Скляренко О.В. виступає з вступним словом про завдання та перспективи методичного об'єднання с.-г. бібліотек Харківського регіону.

Заступник директора НБ ХНТУСГ Наугольнова Н.Г. доповідає  про роботу Міжнародної науково-практичної конференції.

Зав. відділом ФБ ХНАУ Сасіна Л.І.  виступила з доповіддю про створення електронних ресурсів в бібліотеці. 

Провідний бібліотекар НБ ХНТУСГ Соколовська Т.Б.   

представляє Web-сайт НБ ХНТУСГ.

Під час семінару.

Учасники семінару.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День соборності України

2020-01-22

День Соборності України - свято народної єдності, що встановлено на честь дня проголошення в 1919 році Акту возз’єднання УНР і ЗУНР в єдину українську державу

Книга тижня

2020-01-20

 Бакум, Микола Васильович. Проектування сільськогосподарських машин [Текст] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. техн. профілю. Ч. 1. Кн. 2. Машини для обробітку грунту / М. В. Бакум ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ПромАрт, 2019.– 436 с. 

Шановні науковці!

2020-01-15

Нагадуємо, що ХНТУСГ має доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science. На початку року університет також отримав доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка