семинар мо

      На базі Наукової бібліотеки ХНТУСГ 6 червня 2012 року відбувся    науково-практичний семінар  «Використання інформаційно-бібліотечних ресурсів бібліотек сільськогосподарського профілю у освітянському процесі та у науковій діяльності» для бібліотек-учасниць Методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек Харківського регіону.

      На семінарі було розглянуто таки питання:

  • Відкритість та доступність інформаційних ресурсів бібліотек мережі науково-дослідних установ та вищих аграрних закладів І-ІV рівнів акредитації (Харківського регіону) для забезпечення потреб освіти та науки.

  • Інформація про роботу Міжнародної науково-практичної конференції бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації «Традиции и новации в информационном обеспечении науки и образования», яка відбулася на базі наукової бібліотеки Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського 22-24 травня 2012 р.).

  • Сучасні моделі інформаційно-бібліотечного та інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів: форми і методи.

  • WEB-сайти та WEB-сторінки сільськогосподарських бібліотек Харківського регіону: стан та перспективи. Представлення WEB-сайту наукової бібліотеки ХНТУСГ.

  • Краєзнавчий калейдоскоп: «Вчені-аграрії в історії м. Харкова».

 

 

 

Заступник директора ФБ ХНАУ Скляренко О.В. виступає з вступним словом про завдання та перспективи методичного об'єднання с.-г. бібліотек Харківського регіону.

Заступник директора НБ ХНТУСГ Наугольнова Н.Г. доповідає  про роботу Міжнародної науково-практичної конференції.

Зав. відділом ФБ ХНАУ Сасіна Л.І.  виступила з доповіддю про створення електронних ресурсів в бібліотеці. 

Провідний бібліотекар НБ ХНТУСГ Соколовська Т.Б.   

представляє Web-сайт НБ ХНТУСГ.

Під час семінару.

Учасники семінару.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

До 90-річчя ХНТУСГ

2020-07-10

Шановні користувачі! Наукова бібліотека пропонує Вашій увазі матеріали Міжнародних науково-практичних конференцій, присвячених 90-річчю заснування ХНТУСГ.

8 липня – День родини в Україні

2020-07-08

День родини, установлений Указом Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят» від 30 грудня 2011 року і святкується щорічно 8 липня, починаючи з 2012 року.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка