«Шевченкові заповіти»

4 березня 2020 року в корпусі ННІ ЕКТ (вул. Різдвяна,19.Присутні 45 осіб) відбулося засідання клубу «Шевченкові заповіти», присвячене 206-й річниці з дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Гість свята, заслужений артист України Олександр Васильович Ґава, прочитав поезії, що ввійшли до збірки «Заборонений Кобзар»: «Розрита могила», «Чигирине, Чигирине», а також один з основних творів-заповітів «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм». Цікавою була його розповідь про життєвий шлях та творчість Тараса Шевченка. Олександр Васильович Ґава наголосив, що цивілізованість народу вимірюється його шанобливістю до своїх геніїв та побажав студентам бути активними у пошуках своєї долі, гарного навчання та плідної праці в рідній Україні.

Зустрічі з таким цікавим гостем стали вже традиційними, завжди цікавими, в міру веселими, мудрими та повчальними.

На фото: Олександр Васильович Ґава, заслужений артист України, у масових заходах: «Шельменко вітає» (1999-2016), «Печенізьке поле», «Весілля в Малинівці».

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка