«Шевченкові заповіти»

4 березня 2020 року в корпусі ННІ ЕКТ (вул. Різдвяна,19.Присутні 45 осіб) відбулося засідання клубу «Шевченкові заповіти», присвячене 206-й річниці з дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Гість свята, заслужений артист України Олександр Васильович Ґава, прочитав поезії, що ввійшли до збірки «Заборонений Кобзар»: «Розрита могила», «Чигирине, Чигирине», а також один з основних творів-заповітів «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм». Цікавою була його розповідь про життєвий шлях та творчість Тараса Шевченка. Олександр Васильович Ґава наголосив, що цивілізованість народу вимірюється його шанобливістю до своїх геніїв та побажав студентам бути активними у пошуках своєї долі, гарного навчання та плідної праці в рідній Україні.

Зустрічі з таким цікавим гостем стали вже традиційними, завжди цікавими, в міру веселими, мудрими та повчальними.

На фото: Олександр Васильович Ґава, заслужений артист України, у масових заходах: «Шельменко вітає» (1999-2016), «Печенізьке поле», «Весілля в Малинівці».

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-01-13

Орел, Анна Миколаївна.  Управління конкурентним потенціалом в системі інноваційно-інвестиційного розвитку: детермінанти, механізми та стратегії [Текст] : моногр. / А. М. Орел ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : Мадрид, 2020. – 348 с. : табл. – Бібліогр.: с. 296-335 (402 назви). – ISBN 978-617-7845-81-1

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка