«Славетна родина Симиренків»

02.02.12. «Славетна родина Симиренків» – засідання клубу (аудиторія ННІ ПХВ, вул.Мироносицька, 92. Присутні 38 осіб).

Девізом цього заходу став уривок вірша з книги викладача нашого університета Ю. І. Ковтуна «Сузір’я Симиренків»:

«Одвічний пам’ятник зелений

Скарбниця сонця на Землі

Ренет, що зветься Симиренків

На честь великої сім’ї.»

Звучали розповіді: викладачки кафедри людського спілкування ЮНЕСКО Данченко І. О. про династію великого роду Симиренків та про важливість зберігати родинну пам’ять; викладачки кафедри агрономії Безпалько В. В. про вклад Платона і Володимира Симиренків в аграрну науку. Присутні переглянули фільм про Василя Симиренка.

Бібліотекарка Сьомак Т. І. зробила акцент на меценатській діяльності великої сім’ї, яка підтримувала художників, літераторів, видавничу діяльність, піклувалися про медичне обслуговування. Продемонструвала факсимільне видання «Кобзаря», виданого у 1860 році, коштом Платона Симиренка та запросила ознайомитися з книгами відповідної тематики, що є в фондах нашої бібліотеки. По закінченню заходу учасники з великим задоволенням смакували «зеленим пам’ятником» великій сім’ї – яблуками сорту «Ренет Симиренка», що були вирощені в саду активіста клубу «Слово» Солошенка В. І.

  

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-01-18

 Іванова, Ганна Сергіївна. Сучасний стан і перспективи розвитку адміністративно-правового регулювання в агропромисловому комплексі України [Текст] : моногр. / Г. С. Іванова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. – Харків : Право, 2020. – 352 с. – Бібліогр.: с. 319-350 (402 назви).

Книга тижня

2021-01-13

Орел, Анна Миколаївна.  Управління конкурентним потенціалом в системі інноваційно-інвестиційного розвитку: детермінанти, механізми та стратегії [Текст] : моногр. / А. М. Орел ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : Мадрид, 2020. – 348 с. : табл. – Бібліогр.: с. 296-335 (402 назви). – ISBN 978-617-7845-81-1

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка