«Стежками Сковороди»

16.09.13. «Стежками Сковороди» – виїзне засідання клубу до Сковородинівської криниці (смт. Бабаї Харківського району. Присутні 9 осіб).

Про знамениту Сковородинівську криницю в Бабаївському лісі знають далеко за межами Харківської області. Саме там Г. Сковорода написав 15 Харківських байок і деякі філософські трактати. Григорій Сковорода прагнув створити своєрідну модель гармонійного суспільства, тому складно вивчати філософію Г. Сковороди в закритих аудиторіях. Це вчення потребує руху, простору, волі. Його філософська система не тільки оригінальна, але і досить сучасна. Тому щорічно, в третю суботу вересня клуб «Слово» виїжджає за місто, до Сковородинівської криниці.

  

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-01-13

Орел, Анна Миколаївна.  Управління конкурентним потенціалом в системі інноваційно-інвестиційного розвитку: детермінанти, механізми та стратегії [Текст] : моногр. / А. М. Орел ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : Мадрид, 2020. – 348 с. : табл. – Бібліогр.: с. 296-335 (402 назви). – ISBN 978-617-7845-81-1

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка