Екскурсія для майбутніх абітурієнтів

Напередодні Дня захисту дітей в наш славетний університет завітали наймолодші майбутні абітурієнти – п’ятикласники технологічного ліцею №9 м. Харкова.

Мета екскурсії – познайомити з історією будівлі головного корпусу по вул. Алчевських, 44, знаменитого архітектора О. Бекетова.

Почали з першого поверху, де дізналися про те, які навчальні заклади раніше були в цій будівлі.

Відвідали бібліотеку, ознайомилися з книжковими виставками. Про роботу Наукової бібліотеки, цікаві факти розповіла головний бібліотекар Т.В. Перевозник. Зразу ж виникла ідея щодо співпраці: проведення майстер-класів, зустрічей тощо.

На другому поверсі завітали до музею університету. З інтересом слухали розповідь завідуючої музеєм, доцента, Москальової Н.П. розглядали експонати, задавали запитання.

Відвідали кафедру ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування». Надзвичайною несподіванкою для О. Г. Шебанова була зустріч з внуком Глібом, який є учнем ліцею. З гарним настроєм Олег Георгійович розповів про перспективи закордонних стажувань. Тут же учні продемонстрували своє знання англійської мови.

На кафедрі культурних універсалій послухали розповідь О.І. Скрипки та М.О. Кирюхіної про можливість розвивати свої таланти та успішних студентів, які проявили себе як вокалісти, танцівники і здобули перемоги як на місцевих, так і міжнародних конкурсах.

На третьому поверсі наші гості уже стали сміливішими, і на їхній галас вийшла дирекція ННІ БМ. Школярі слухали розповідь про напрям роботи ННІ БМ. Заглянули в 308 аудиторію, де проходила консультація. А коли зайшли в актову залу, у всіх розбіглися очі від такої краси.

Всі школярі були в захваті від чудової споруди та атмосфери прийому їх в аудиторіях, кафедрах, бібліотеці, музеї, актовій залі. До речі, в актовій залі захотілось навіть виступити на сцені.

Будьте здорові, зростайте швидше. Ми чекаємо на вас.

Екскурсію провела Н.Г. Грабар, доцент кафедри культурних універсалій, головний бібліограф НБ.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-10-11

Кириченко, Віктор Васильович.Фітотоксичність гербіцидів групи сульфоніл сечовин та селекція соняшнику[Текст] : навч. посіб. / В. В. Кириченко, Є. О. Лебеденко; Ін-т рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Нац. акад. аграр. наук України, Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - Харків : ФОП Бровін О. В.,2021. - 94 с.

Проєкт «Книга захиснику»

2021-10-07

Університетська спільнота ДБТУ приєдналась до інноваційного проєкту «Книга захиснику» і підтримала акцію щодо збору книг для українських воїнів, які перебувають  у шпиталях.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка