Квітковий вернісаж

        Весна… Ніжний аромат квітів, красиві букети… В ці весняні дні хочеться, щоб з нами була радість і святковий настрій. З метою естетичного сприймання навколишнього світу, для знайомства з традиційними культурами, піснями, віршами, легендами про квіти в читальній залі №3 було проведено конкурсно-дозвіллєву гру «Квітковий вернісаж» зі студентами 1 курсу ННІ БМ .

       Гра пройшла цікаво. Ведучі заходу Филенко Юлія та Бобро Ірина намагалися донести до глядачів святковий настрій, провели із ними вікторину-конкурс.

Найбільше сподобався конкурс «Квіти - доповнення костюму», в якому проявили ініціативу і хлопці. Змагалися дві команди: «Мальви» і «Ромашки». 

За час підготовки завдання була продемонстрована інсценівка із твору Л.Українки «Лісова пісня» у виконанні студентів 12 МН Фегер Анастасії та Товстогана Іллі.

Але найбільшу жвавість викликав музичний конкурс (підготувала Т.В. Перевозник), коли треба було вгадувати пісню, присвячену певній квітці. Навіть члени журі захопилися вгадуванням мелодій.

На конкурсі були представлені роботи студентів та співробітників університету на квіткову тему.

Головний бібліограф,

викладач кафедри культурних універсалій Н. Г. Грабар

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

25 – 31 жовтня Міжнародний тиждень відкритого доступу

2021-10-25

Відкритий доступ (Open Access) – це міжнародний академічний рух, спрямований на забезпечення безкоштовного, швидкого, постійного, повнотекстового доступу до навчальних та наукових матеріалів у мережі Інтернет.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка