Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу

23-29 жовтня 2017 р. в світі відзначається Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу. Цього року темою Міжнародного Тижня Відкритого Доступу обрано гасло «Open in order to…» («Відкритий, щоб…». Наукова бібліотека привертає вашу увагу до руху відкритого доступу до наукової інформації, що має два основні шляхи: через самоархівування дослідниками своїх публікацій увідкритих електронних архівах (репозиторіях)тапублікацію наукових статей у відкритих рецензованих наукових електронних журналах.

ПорталOpen Access Week надає інформацію про події Тижня Відкритого Доступу в Україні (детальніше – за посиланням: http://openaccessweek.org/events/event/listByLocation?location=Ukraine).

Ви маєте можливість скласти список журналів відкритого доступу з конкретної дисципліни, щоб розглянути питання про публікацію і поділитися ним з колегами. Директорія журналів відкритого доступу DOAJ є куратором онлайн каталогів і забезпечує пошук високої якості рецензованих журналів відкритого доступу. DOAJ є чудовою відправною точкою, яка дозволяє переглядати журнали відкритого доступу за дисциплінами (https://doaj.org/subjects) і виявити відкриті публікації, які могли б добре підходить для вашої роботи.

Ви можете також використовувати такий ресурс, як THINK CHECK SUBMIT, щоб оцінити журнали, перш ніж подати рукопис.Ви можете використовувати WhyOpenResearch, щоб знайти без вартості або недорогі варіанти публікації у журналах відкритого доступу, а також поради для зниження вартості публікації в журналах, які стягують платежі і знайти фінансування для покриття пов'язаних з цим витрат.

Запрошуємо до репозиторію відкритого доступу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (Open Archive KhNTUA).

 

Ресурси відкритого доступу:

 

Список ресурсів відкритого доступу різних галузей науки, техніки, медицини, літератури.

Відкритий Доступ в Україні: академічні журнали, репозитарії, політики, корисні ресурси.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Час плине, а пам’ять залишається: книги, що увіковічили Майдан та його Героїв

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61050
Телефон

Відділ обслуговування користувачів:
+380 (57) 732-9963  kireeva_cn@ukr.net

Інформаційно-бібліографічний відділ:
+380 (57) 732-9963  sbo.hntusg@ukr.net

Відділ інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення:
+380 (57) 732-9963  avt2.73@ukr.net

Відділ комплектування та наукової обробки документів:
+380 (57) 732-9963  komplhim17@gmail.com

Новини бібліотеки

XIV Всеукраїнська конференція молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні"

2019-05-17

Директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н. М. 17 травня 2019 р. взяла участь у  XIV Всеукраїнській конференції молодих вчених та спеціалістів "Історія освіти, науки і техніки в Україні" з доповіддю "Розвиток інформаційно-галузевого ресурсу для фахівців сільськогосподарської галузі"

Зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова»

2019-05-15

15 травня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч з директором Державної наукової установи «Книжкова палата України ім. Івана Федорова» – М. І. Сенченком, яка була присвячена 100-літтю створення закладу. На зустрічі були присутні провідні фахівці бібліотек ЗВО м. Харкова, у тому числі директор НБ ХНТУСГ Ніколаєнко  Н. М. та заступник директора НБ Наугольнова Н. Г.

День вишиванки в НБ ХНТУСГ

2019-05-15

16 травня святкуємо Всеукраїнське свято – День вишиванки. Кольоровими нитками вишиванка вплетена у наші традиції і найважливіше те, що, маючи вікову історію, вона не втратила своєї популярності і до сьогодні.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка