Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу

23-29 жовтня 2017 р. в світі відзначається Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу. Цього року темою Міжнародного Тижня Відкритого Доступу обрано гасло «Open in order to…» («Відкритий, щоб…». Наукова бібліотека привертає вашу увагу до руху відкритого доступу до наукової інформації, що має два основні шляхи: через самоархівування дослідниками своїх публікацій увідкритих електронних архівах (репозиторіях)тапублікацію наукових статей у відкритих рецензованих наукових електронних журналах.

ПорталOpen Access Week надає інформацію про події Тижня Відкритого Доступу в Україні (детальніше – за посиланням: http://openaccessweek.org/events/event/listByLocation?location=Ukraine).

Ви маєте можливість скласти список журналів відкритого доступу з конкретної дисципліни, щоб розглянути питання про публікацію і поділитися ним з колегами. Директорія журналів відкритого доступу DOAJ є куратором онлайн каталогів і забезпечує пошук високої якості рецензованих журналів відкритого доступу. DOAJ є чудовою відправною точкою, яка дозволяє переглядати журнали відкритого доступу за дисциплінами (https://doaj.org/subjects) і виявити відкриті публікації, які могли б добре підходить для вашої роботи.

Ви можете також використовувати такий ресурс, як THINK CHECK SUBMIT, щоб оцінити журнали, перш ніж подати рукопис.Ви можете використовувати WhyOpenResearch, щоб знайти без вартості або недорогі варіанти публікації у журналах відкритого доступу, а також поради для зниження вартості публікації в журналах, які стягують платежі і знайти фінансування для покриття пов'язаних з цим витрат.

Запрошуємо до репозиторію відкритого доступу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка (Open Archive KhNTUA).

 

Ресурси відкритого доступу:

 

Список ресурсів відкритого доступу різних галузей науки, техніки, медицини, літератури.

Відкритий Доступ в Україні: академічні журнали, репозитарії, політики, корисні ресурси.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Сканер у подарунок для бібліотеки

2021-12-28

Напередодні новорічних свят Наукова бібліотека отримала від  керівництва ДБТУ довгоочікуваний планетарний сканер, необхідний для оцифрування колекцій рідкісних і цінних видань.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка