Семінар – тренінг для видавців фахових видань ХНТУСГ

 

Семінар – тренінг для видавців фахових видань ХНТУСГ

01.02.2018 р. в Науковій бібліотеці проведено семінар-тренінг для редакцій наукових фахових видань ХНТУСГ з питань їх представлення на загальнодержавній технологічній платформі Open Journal Systems (OJS) науково-освітньої мереж УРАН.

На семінарі були присутні відповідальні редактори: Чигрина С. А., Калінін Є. І., Бовчалюк С. Я., Грідін О. В.; референти кафедр: Поляшенко С. О., Романашенко О. А., Сарокотяга Г. В. та співробітники бібліотеки: директор бібліотеки Ніколаєнко Н. М., заст. директора Рибальченко О. М., заст. директора Наугольнова Н. Г., зав. відділом Артюх Н. Є., інженер Панарін Г. С.

На семінарі виступила директор НБ Ніколаєнко Н. М., яка акцентувала увагу на необхідності модернізації видавничої політики та приведення фахових видань університету до міжнародних норм. Заст. директора Рибальченко О.М ознайомила присутніх з новими вимогами до наукових журналів, які необхідні для підтвердження статусу фахового наукового видання України відповідно до Порядку формування Переліку наукових фахових видань, проект якого винесено на громадське обговорення. Обговорено також питання реалізації цифрових ідентифікаторів (DOI), інформаційної підтримки видавців. Про створення і підтримку сайтів наукових журналів на OJS  і  технічні можливості платформи розповів Панарін Г. С., практичні навички в роботі з інструментами платформи надала Артюх Н. Є. Присутні відмітили, що створення консультаційного майданчику для редакторів на базі бібліотеки є своєчасним рішенням з комплексної підтримки наукових журналів університету.

 

 

   
 

 

 

 

  

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

4 серпня – народився Антін Крушельницький

2020-08-04

Антін Крушельницький – відомий український письменник, есеїст, науковець, літературний критик, журналіст, педагог, міністр освіти УНР, редактор шкільних хрестоматій з української літератури, громадський та політичний діяч кінця ХІХ – першої третини ХХ століття.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка