Театральний день

Театральний день

Нині нам потрібна не просто нова
педагогіка виховання, а педагогіка сильного
виховного впливу, тобто моральна
педагогіка. Тільки вона спроможна стати

міцною  теоретичною підтримкою  у

виховній діяльності педагога.   

 

І.Бех, академік АПН України,

доктор психологічних наук

 

Вже стало традицією відвідувати театри міста студентами під час навчання, особливо першокурсниками, адже це добра нагода краще пізнати наше місто. Характер впливу сценічного мистецтва на людину свідчить, що театр – це не тільки відображення дійсності, але й художня творчість, особлива практично-духовна діяльність людей. Ось чому, на думку К.Станіславського «театр є надзвичайнішим з усіх видів мистецтва».

Театральне мистецтво виховує почуття людини, активізує її творчий потенціал, спрямовує на діяльнісне пізнання навколишнього світу.

На заключній годині освіченості ми скористалися нагодою відвідати театр ім. Т.Шевченка, в якому 23.05.17 р. відбулася гастрольна вистава «Гра в любов» (Марк Камолетті) академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки м. Каменського (Дніпродзержинськ).

В такий чудовий весняний день студенти ННІ БМ, зібравшись біля головного корпусу, вирушили до театру з екскурсійною програмою «Вулиці нашого міста», яку проводила доцент кафедри культурних універсалій, гол. бібліограф НБ  Грабар Н.Г.

Цього разу в театрі був аншлаг, адже це комедійна вистава. Глядачі сміялися, аплодували під час вистави. Взагалі, у всіх залишився чудовий настрій, а можливо і бажання ще відвідати театр.

Отже, до нових зустрічей!

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Послуги МБА та ЕДД

Послуги МБА та ЕДД НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

25 – 31 жовтня Міжнародний тиждень відкритого доступу

2021-10-25

Відкритий доступ (Open Access) – це міжнародний академічний рух, спрямований на забезпечення безкоштовного, швидкого, постійного, повнотекстового доступу до навчальних та наукових матеріалів у мережі Інтернет.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка