Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека навчального закладу на новому етапі розвитку соціальних комунікацій»

У Науковій бібліотеці Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка 21-22 вересня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Бібліотека навчального закладу на новому етапі розвитку соціальних комунікацій». Співорганізатором заходу виступила державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта». На конференції були присутні 48 учасників, у т.ч. 13 з коледжів. Серед учасників – представники з різних регіонів України: Києва, Харкова, Сум, Житомира, Глухова, Полтави, Рівно та інш. Привітали учасників конференції Олексій Ігорович Алфьоров, проректор з науково- педагогічної роботи, к.т.н., та Ірина Олександрівна Степанова, методист НМЦ «Агроосвіта». Перший день конференції проходив на базі Наукової бібліотеки ХНТУСГ, другий – на базі коледжу переробної та харчової промисловості. Було розглянуто комплекс проблем, пов’язаних із інноваційною діяльністю в бібліотеках ВНЗ, інформаційним забезпеченням наукового та навчального процесів університету, створенням власних електронних ресурсів, електронного бібліографічного інформування, бібліотечного партнерства. У результаті обговорення доповідей і виступів учасниками конференції прийнято Рекомендації конференції. У рамках проведення конференції для учасників було організовано екскурсію в Наукову бібліотеку НЮУ ім. Ярослава Мудрого; «Поетичне вітання» – зустріч з Лілією Собко, поетесою, членом творчої асоціації літераторів «Слобожанщина»; «Старосвітські частування» за «Енеїдою» Івана Котляревського (відео-огляд до 175 річчя з дня виходу в світ у Харкові першого повного видання поеми). Від НМЦ «Агроосвіта» учасники конференції отримали сертифікати, а керівники бібліотек-організаторів – подяки.

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2021-01-25

Відтворення лісів в Україні [Текст] : навч. посіб. / С. І. Мусієнко [та ін.] ; Харків. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П. Василенка. – Харків : ПромАрт, 2020. – 143 с. : рис., табл. –Бібліогр.: с. 135-137 (39 назв)

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка