Техноекологія

 

Войцицький, А. П.

            Техноекологія [Текст] : підручник/ А. П. Войцицький, В. П. Дубровський, В. М. Боголюбов ; за ред. В. М.  Боголюбова. - К. : Аграр. освіта, 2009. - 534 с. - ISBN 978-966-7906-5.

Анотація:У підручнику викладено теоретичні основи техноекології, визначено місце дисципліни в блоці нормативних дисциплін підготовки фахівців напряму «Екологія». Підручник містить інформацію про головні чинники і характеристики антропогенного впливу на довкілля. Розглянуто основні технологічні процеси і виробництва, що створюють загрозу довкіллю та екологічній безпеці України. Видання дає можливість студентам ширше опанувати технологічно-виробничу інформацію під час вивчення таких дисциплін екологічного спрямування, як «Моніторинг довкілля», «Нормування антропогенного навантаження на природне середовище», «Екологічна безпека», «Моделювання і прогнозування стану довкілля», «Основи управління в екологічній діяльності», та інші. Підручник може бути корисним також студентам інших спеціальностей під час вивчення нормативної дисципліни «Екологія» і для всіх, хто вивчає проблеми, пов’язані з впливом виробничої діяльності людини на стан навколишнього середовища.

  

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-01-28

Український правопис [Текст] : схвал. Постановою Каб. Міністрів України № 437 від 22 трав. 2019 р. – репринт. вид., відпов. офіц. тексту. – Харків : Право, 2019. – 292 с.

День соборності України

2020-01-22

День Соборності України - свято народної єдності, що встановлено на честь дня проголошення в 1919 році Акту возз’єднання УНР і ЗУНР в єдину українську державу

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка