Творче об'днання "Сзір'я- 2011"

 

Заходи 2011 року


 

«Дебют першокурсника»

        Традиційно у листопаді працівники абонементу №2 Бездольна Л.І. і Лукшина Є. у тісній співпраці з дирекцією ННІ ПХВ організовують і проводять творче свято «Дебют першокурсника». Цього року «Дебют першокурсника» відбувся 10.11.2011 (оглядини), 15.11.2011. (гала-концерт). Магія дебюту – народження нових імен талановитих студентів, які дружно  вливаються в студентське  творче об’єднання «Сузір’я». Гарний, колоритний, справді світлий оберіг із пісенного, танцювального, поетичного намиста створили на сцені першокурсники зі своїми друзями студентами старших курсів.  

 

Учасники свята "«Дебют першокурсника». 

 

Святкові привітання головного бібліографа Бездольної Л.І. 

 

Радісні хвилини перемоги!


Виїзний концерт у с. Сковородинівка

 

      Істино здоровою є людина, в якої чудовий настрій, бадьорий дух, веселе серце. Цьому  сприяють свята, що проходять у літературно-меморіальному музеї Г.С. Сковороди. З нагоди дня народження українського філософа, на базі музею пройшов святковий концерт (2.12.2011р.). Студентське творче об’єднання «Сузір’я» радувало сковородинівців та численних гостей натхненним виступом. Святкова аудиторія наповнювалася багатоголосою музикою, дзвінкою піснею, дотепним народним танцем. Після концерту учасники студентського творчого об’єднання здійснили культурно-просвітницьку екскурсію музейним комплексом. Відвідування музею стало для студентів своєрідним святом: унікальна старовинна атмосфера музейного парку та чарівна природа створюють неповторну ауру. 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Нагороди творчого об'єднання "Сузір'я"

 


 

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Твори-ювіляри 2020 (частина 3)

2020-03-26

Наукова бібліотека пропонує переглянути віртуальну виставку “Твори-ювіляри 2020” (частина 3), в якій Ви дізнаєтеся які жінки надихнули Павла Загребельного на написання історичних романів “Євпраксія” та “Роксолана”.

Проєкт «Дія. Цифрова освіта»

2020-03-25

Наукова бібліотека‚ у рамках Європейського тижня цифрової грамотності‚  пропонує Вам ознайомитись з інформацією про проєкт «Дія. Цифрова освіта» та Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» – це проєкт Кабінету Міністрів України, направлений на підвищення цифрової грамотності громадян.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка