Воспитательная работа

ПРОСВІТНИЦЬКА ТА ВИХОВНА РОБОТА НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ ХНТУСГ

 

         Просвітницька та виховна робота НБ ХНТУСГ складається з цілого комплексу різноманітних заходів, роботи постійно діючих літературних об'єднань та клубів.

      Наукова бібліотека поруч з викладачами бере участь у проведенні виховних годин, наприклад,"Пам'ятник Т. Г. Шевченко - найкращий у світі"(докладніше...)

      До знаменних дат НБ ХНТУСГ організує зустрічі з видатними особами, наприклад, до святкування Дня українського козацтва - з генералом козацького війська - Черноморцем В.О. (докладніше...)

      До знаменних дат  НБ ХНТУСГ проводить відкриті перегляди, огляди літератури, наприклад, до Міжнародного дня рідної мови - відкритий перегляд літератури про українську мову (докладніше...)

 


 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка