Встреча с Алиной Павленко

 

Майстер-клас «Картини з природних матеріалів»

    з випускницею ННІ БМ Аліною Павленко  

 

 

      2 квітня 2015 року було проведено годину освіченості, протягом якої відбувся майстер-клас випускниці ННІ БМ Аліни Павленко. Зустріч студентів з Аліною Павленко організувала головний бібліограф Наукової бібліотеки ХНТУСГ, доцент кафедри культурних універсалій Н.Г. Грабар.

На годині освіченості в читальній залі Наукової бібліотеки на Артема, 44 студенти 3 курсу ННІ БМ взяли участь в колективній творчості над створенням картини із природних матеріалів (різних круп, насіння тощо) під супроводом майстрині Аліни Павленко в минулому студентки цього ж інституту. Робота настільки захопила студентів, що вони забули про час, про свої проблеми… Картина вийшла досконалою, адже кожен намагався доповнити її своїми руками. Під час виконання Аліна розповідала про секрети техніки виконання і цікаві історії із своєї практики. В залі панував гарний настрій. Адже підбадьорювали дівчат хлопці: Таран Михайло та Федерка Семен. Свою роботу студенти подарували бібліотеці. Заходьте, цікавтесь, споглядайте. Аліна пообіцяла і надалі проводити такі творчі зустрічі. А студенти виразили свою вдячність письмовим повідомленням від імені студентки 33 МН групи – Бугай Аліни.

«Години освіченості у нашому університеті завжди проходять на вищому рівні. Цікаві, захоплюючі, пізнавальні розповіді Грабар Наталії Григорівни ми завжди слухаємо з цікавістю, захватом. Ось і цього разу, щоб пара пройшла у незвичайній формі Наталя Григорівна запросила до нас майстриню художньої справи, випускницю ННІ БМ 2008 року Аліну Павленко, яка охоче погодилась провести для нас майстер- клас зі створення картин за допомогою різних круп і клею ПВА. Спочатку ми всі подумали, що ця справа для маленьких дітей, але, як виявилось, дуже помилялись. Включившись до роботи, усі геть забули, що хтось кудись поспішав, що у когось були нагальні справи. У процесі створення шедевру Аліна розповідала про свій творчий шлях і одночасно давала нам поради. Під її керівництвом у результаті спільної роботи у нас вийшов справжній шедевр «Соняхи».

Від усього серця дякуємо за проведений майстер-клас Аліні Павленко, бажаємо творчого натхнення, успіху, подальшого розвитку, талановитих учнів і всього найкращого».  


 

  


Keywords, ключові слова: виховна робота бібліотек,  вища освіта,Україна; воспитательная работа библиотек, высшее образование, Украина;educational work of libraries,  higher education, Ukraine.

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами
НБ ХНТУСГ

Як користуватися електронними ресурсами НБ ХНТУСГ

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

13 вересня - День пам’яті жертв фашизму

2020-09-13

Це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів та ще більше – мирних жителів, які загинули внаслідок бомбардувань, у концтаборах, від хвороб та від голоду, який відзначається щорічно у другу неділю вересня.

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка