Встреча с ликвидаторами чернобыльской аварии

ЗУСТРІЧ З ЛІКВІДАТОРАМИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АВАРІЇ

     25 квітня 2012 року співпрацівниками бібліотечного пункту №3 наукової бібліотеки ХНТУСГ(вул.Артема,44) була проведена зустріч з ліквідаторами чорнобильської аварії полковниками запасу Баєрбахом А.С. і Світличним О.Е. Зустріч справила на студентів 1 курсу незабутнє враження, бо для них ті трагічні події – вже історія. Тому дуже важливо, що студенти почули виступи безпосередніх учасників, які з честю виконали свій військовий обов’язок. Наприкінці зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих при ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Студенти щиро подякували гостям за зустріч і цікаву розповідь.

 

 

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозиторії ХНТУСГ

Тобі першокурснику.

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

День Конституції України

2019-06-27

Прийняття Конституції в 1996 році закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність,стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. День Конституції України святкується щорічно 28 червня і відповідно до Основного Закону є державним святом та неробочим днем.

Олександр Нанка: "Гарний початок – половина справи, як казав Платон!"

2019-06-25

За сприяння Наукової бібліотеки наприкінці червня в рамках рейтингування кафедр була вперше організована виставка наукової, навчальної і навчально-методичної літератури, виданої науковцями 32 кафедр Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка протягом 2018-2019 навчального року, наявної у бібліотечному фонді.

Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери»

2019-06-21

19 – 21 червня 2019 р. директор Наукової бібліотеки Ніколаєнко Н.М. взала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова еволюція досліджень бібліоінформаційної ноосфери», яка відбулася на базі Наукової бібліотеки ОНУ імені І.І. Мечникова (м. Одеса).

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка