Всесвітній день охорони праці

Для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці, Міжнародна організація праці (International Labour Organization, ILO) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці (World Day for Safety and Health at Work).

В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. Законом України «Про охорону праці» передбачено правові, соціально-економічні, санітарно-гігієнічні та інші заходи, спрямовані на збереження життя, працездатності і здоров’я людини. На кожному підприємстві існує спеціальний підрозділ, що контролює дотримання всіх приписів. Однак не завжди їх виконують. Тому і намагаються громадські організації і профспілки привернути увагу всіх роботодавців до самої головної цінності – людського життя.

Наукова бібліотека пропонує Вам переглянути віртуальну виставку «Охорона праці – запорука здоров’я»

Всесвітній день охорони праці

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в каталозі бібліотеки

Для допомоги зверніться до інструкції Пошук в в репозитарії ХНТУСГ

ВИВЧАЙ УКРАЇНСЬКУ ЛЕГКО!

Контакти

Адреса для листування
Наукова бібліотека ХНТУСГ
пр.Московський 45
Харків, 61001
Телефон
E-mail:

Новини бібліотеки

Книга тижня

2020-02-24

Основи розрахунку та конструкції деревообробного обладнання [Текст] : підручник / В. В. Шостак [та ін.] ; за ред. В. В. Шостак ; Нац. лісотехн. ун-т України. – Львів : Вид-во "Львів. політехніка", 2012. – 392 с.

Засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ

2020-02-20

В Науковій бібліотеці 20.02.2020 р. відбулося засідання Бібліотечної ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто питання щодо виконання «Плану видання наукових, навчальних та навчально-методичних видань навчально-науковими інститутами ХНТУСГ в 2019-2020 навчальному році».

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка